Rok 2017 - stav na zápasy 12:9 pre Cerovú

Sobota, 24. jún 2017

CEROVÁ - LIESKOVÉ   4 : 2   (3:0)

Góly:  Michal Gurín 2, Kristián Mikulčík, Peter Tomek -

Michal Ondruš, Peter Madluška.

Tradičné derby sa konalo po 21. krát. Obe mužstvá sa zišli v značnom počte a čo je pozitívne je fakt, ža v oboch mužstvách sa objavilo veľa mladých hráčov. Prvý polčas patril jednoznačne Cerovej. Prvý gól z kopačky M.Gurína padol z pokutového kopu. Po ňom sa hra vyrovnala, no Lieskové na gól nedosiahlo. Cerová hrozila z rýchlych útokov po strate lopty súpera. Jeden  taký útok premenil v gól opäť Michal Gurín a do polčasu sa po úniku na ľavej strane ešte presadil Kristián Mikulčík. Druhý polčas bol vyrovnaný a gólovo mali navrch napokon Lieskovania. Najprv na 3:1 znížil Michal Ondruš. Cerová sa ešte raz dostala do trojgólového úniku vďaka gólu Petra Tomeka, no posledné slovo mal gólový Peter Madluška. Jeho gól však znamenal iba zmiernenie celkového skóre, keď Lieskové Cerovú už ďalším kontaktným gólom nezaskočilo...