05.09.2010 21:07

6.kolo: Nedeľa, 5.9.2010

FK CEROVÁ  - TJ Koválov         0 : 1 (0:1)

góly: 0:1 - 6.min. Peter Kudláč

V treťom domácom zápase nastúpilo naše mužstvo takmer kompletné, keď chýbal iba nemocný I.Štora. Po dvoch domácich výhrach sme prehrali s lídrom súťaže a po prvý krát sme doma neskórovali. Týmto sme po druhý krát v rade (aj v Radošovciach)prehrali výsledkom 0:1.

Celý zápas sa prakticky rozhodol hneď v úvode v priebehu 6.minúty. Najprv sa dostali domáci do šance, keď pred bránou súpera nedal gól M.Holásek po tom čo na bránkovej čiare trafil stojaceho obrancu. V následnom protiútoku však padol gól do siete Cerovej, keď svoju šancu sám pred brankárom Vachom premenil Peter Kudláč - 0:1. Celý zápas až do konca tak bol v znamení snahy domácich o vyrovnanie. Paradoxne však gólové šance mali hostia, keď hlavne v prvom polčase ich sami zahadzovali. Hneď v úvode druhého polčasu bol po druhej žltej karte vylúčený hosťujúci L.Slezák a tak nasledovala 40 minútová presilovka domácich. Hostia sa zatiahli na svoju polovicu a hrozili z rýchlych brejkov, z ktorých si vypracovali aj ďalšie šance. Domáci aj keď mali v závere tlak a veľkú snahu o vyrovnanie si výraznú gólovú šancu nevypracovali a tak na gól z 6.minúty až do konca zápasu nedokázali odpovedať.

TU nájdete video zostrih zo zápasu !!!

CEROVÁ: Juraj Vacho - Lukáš Varga, Anton Veteška (K), Peter Nižník ,Roman Vanek-

Martin Pípa, Silvester Starych, Michal Gurín (63.Slavomír Veteška), Tomáš Ráček -

Marek Holásek (78.Miroslav Tomek), Roman Kraľovič.

Tréner: Pavol Hutta

Vedúci mužstva: Bohumír Drímal.

KOVÁLOV: Lukáš Spyrcz Michal Kuba, Jozef Ivánek, Marian Hlavenka (72.Jakub Hutta), Michal Vach,

Peter Kudláč (89.Tomáš Buraj), Vladimír Labaš, Peter Tokoš, Lukáš Slezák,

Miroslav Veselý (K), Roman Maca.

Tréner:Jozef Rúžička

Vedúci mužstva:Vladimír Vach.

Žlté karty: T.Ráček, M.Holásek - M.Hlavenka, L.Slezák.

Červená karta: 47.min. L.Slezák (KOV) po druhej ŽK.

Hlavný rozhodca: Miroslav Mlčúch, Asistent: Jozef Jakubáč, Delegát ObFZ: Peter Mikúš.