Domáca prehra rezervy s Častkovom !

24.08.2014 22:16

Nedeľa, 24.8.2014 o 14.30 h - štadión FK Cerová

FK CEROVÁ "B" - FK Častkov     0 : 3   (0:1)

góly:  61.a 64.min. Michal Jamriška, 42.min. Peter Vančík.

Cerová: Denis Závadský  -  Peter Tomek (54.Mário Masár), Daniel Pavlík, Anton Veteška,

Rastislav Jurovatý - Slavomír Veteška (K), Jozef Masár ,

Tomáš Vlček, Pavol Chovanec -

Patrik Suchý (71.Miroslav Tomek),

Peter Madluška (62.Tomáš Miča).

Žltá karta:  Daniel Pavlík.

Rozhodovali:  Peter Morvay (Ján Lapoš).

Naše "B" mužstvo sa k tomuto zápasu nezišlo v očakávanej zostave. Chýbali J.Bartoň, J.Herceg, D.Kassay, R.Konopa, M.Ochránek či aj T.Ráček. M.Holič odohral svoj zápas za "A" mužstvo a tak tekéto zmeny sa zákonite odzrkadlili v samotnom zápase. Stopérska dvojica Pavlík - Veteška mala dohromady 78 rokov (obaja 39) a do zápasu nastúpil hráči, ktorí dlhší čas súťažný zápas nehrali. V bráne sa predstavil D.Závadský a jeho doterajšia dlhá absencia na tomto poste v majstrovskom zápase sa podpísala na dvoch inkasovaných góloch. Na našej strane chýbala najmä kvalita. Záver zápasu sme dohrávali dokonca v desiatich , keď zo zápasu odstúpil zranený striedajúci Mário Masár v čase, keď sme už striedať nemohli....