Spartak Stráže - FK CEROVÁ 2 : 1 (0:1)

góly: 0:1 - 19.min. Martin PÍPA

1:1 - 67.min. René Daniel

2:1 - 89.min. Marián Konečný

Naše mužstvo odohralo aj svoj druhý zápas na pôde súpera v dopoludňajších hodinách, opäť tak ako v Hlbokom odohralo vyrovnanú partiu no opäť neúspešne bez bodového zisku.

Celý priebeh zápasu ovplyvnilo počasie a tým aj terén ktorý mužstvám nedal možnosť hrať "futbal". V 16.min. musel rozhodca Lapoš zápas prerušiť pre silný dážď. Celé ihrisko sa hneď zmenilo na vodnú plochu na ktorej sa lopta nedokázala kotúľať. Na tomto teréne však hlavný rozhodca rohodol zápas dohrať. Celé stretnutie sa odohralo na neregulérnej ploche !!! V 19.min. sa naše mužstvo dostalo do vedenia, keď po úniku Marka Holáska dal savoj prvý gól v prvom zápase za Cerovú Martin Pípa - 0:1. Týmto výsledkom skončil prvý polčas. Domáci však zabojovali a v 67.min. vyrovnali . Gól strelil Marián Konečný - 1:1. Zápas sa premenil na veľký boj s terénom a smeroval k zaslúženej delbe bodov. Tú však zmarila posledná minúta zápasu, po tom čo hosťujúce mužstvo nedokázalo dostať loptu z pokutového územia do bezpečia a domáci Mariánom Konečným rozhodli o svojom víťazstve.

CEROVÁ: Juraj Vacho - Lukáš Varga, Roman Kraľovič, Peter Nižník (K), Roman Vanek-

Jaroslav Herceg, Silvester Starych, Michal Gurín, Tomáš Ráček -

Marek Holásek (83.Miroslav Tomek), Martin Pípa.

Tréner: Buhumír Drímal

Vedúci mužstva: Patrik Fukna.

STRÁŽE: Miroslav Jarošinec - Jozef Mach, Patrik Weiss, Lukáš Letko (K), Stanislav Vanek ,

Vladimír Daniel, René Daniel, Marcel Rampáček, Marián Konečný,

Matúš Herda, Igor Letko.

Tréner: Patrik Weiss

Vedúci mužstva: Pavol Šefčík.

Žlté karty: R.Vanek, M.Holásek.

Hlavný rozhodca: Ján Lapoš, Asistent: Thao Tran Dinh, Delegát ObFZ: Jozef Kabarec.

Rozhodujúci gól zápasu si pozrite tu - VIDEO !