Po hodovom zápase zostali všetky body doma !

FK CEROVÁ - TJ Mokrý Háj    3 : 0 (2:0)

góly: 1:0 -  25.min. Jaroslav HERCEG

2:0 -  39.min. Ivan ŠTORA

3:0 -  54.min. Ivan ŠTORA

Po víťazstve v Š.Humenciach čakal našich hráčov hodový domáci zápas s M.Hájom a úloha v ňom vyhrať. Posledné hody sme hrali doma s Jablonicou 1:1 a doma sme dva posledné zápasy prehrali. V posledných piatich zápasoch sme vždy inkasovali a to sa podarilo v tomto stretnutí prerušiť. Tesne pred zápasom sme museli na poslednú chvíľu zmeniť zápis, keď po rozcvičke sa ukázalo, že zranenie S.Starycha nedovolí jeho štart v zápase.

Od začiatku zápasu sme boli aktívnejším mužstvom aj keď gólové šance neprichádzali. Až v 25.min. využil dlhý center P.Nižníka na zadnú tyč osamotený Jaroslav Herceg a loptu dotlačil do siete - 1:0. V 39.min. sme sa tešili po druhý krát, keď po zmätkoch v obrane hostí skončila lopta v sieti brankára Kotvana. Gól bol pripísaný Ivanovi Štorovi - 2:0. Prvý polčas sa tak dohrával poväčšine na kopačkách domácich, ktorý si pred prestávkou pripravili dvojgólové vedenie. V druhom polčase sme mali tak isto šance na skórovanie. Hneď v 54.min sa presadil Ivan Štora, keď po akcii M.Gurína vsietil tretí gól domácich - 3:0. Po tomto góle sa dostávali ku slovu aj hostia a mali viaceré možnosti na skorigovanie výsledku. Ku gólu im však chýbalo šťastie i strelecká nemohúcnosť ich hráčov. Po tom, čo ani naši hráči nevyužili vypracované šance sa skóre nemenilo a tak zápas skončil spravodlivo domácou výhrou.

Marek Holásek odohral 100. zápas v drese Cerovej, Roman Vanek odohral 120. zápas v drese Cerovej, Juraj Vacho Lukáš Varga odohrali svoj 60. zápas v drese Cerovej !!!

CEROVÁ: Juraj Vacho - Lukáš Varga, Anton Veteška (K), Peter Nižník , Roman Vanek-

Martin Pípa, Jaroslav Herceg (76.Miroslav Tomek), Michal Gurín , Tomáš Ráček -

Ivan Štora (70.Slavomír Veteška), Marek Holásek (60.Peter Machlica).

Tréner: Pavol Hutta

Vedúci mužstva: Patrik Fukna.

MOKRÝ HÁJ: Ján Kotvas - Martin Chrenka (46.Marián Szantai), Radoslav Sušienka, Ľubor Fagan, Martin Rehák,

Boris Šefčík, Štefan Kolštrom (K), Stanislav Rapant (67.Martin Čech), Martin Brezina,

Jakub Ivánek (64.Peter Šubín), Radoslav Jurčík.

Tréner: Milan Novák

Vedúci mužstva: Jaroslav Pukančík

Žlté karty: M.Szantai (M.Háj)

Hlavný rozhodca:Štefan Petráš, Asistent: Milan Hurbánek, Delegát ObFZ: Pavol Holič.