Prvá domáca výhra "B" mužstva !

07.09.2014 13:29

Sobota, 6.9.2014 o 16.30 h - štadión FK Cerová

FK CEROVÁ "B" - TJ Podbranč      3 : 1   (2:0)

góly:  44.a 55.min. Marek HOLIČ (oba z 11m), 16.min.Peter PETRÁŠ -

87.min. Ľuboš Mareček (11m).

Cerová: Roman Konopa (K)  -  Peter Tomek, Patrik Machlica, Marek Ochránek,

Marek Holič - Jozef Masár (70.Peter Madluška), Jaroslav Herceg,

Tomáš Vlček (55.Rastislav Jurovatý), Slavomír Veteška -

Peter Petráš (76.Patrik Suchý), Peter Kuchta.

Žlté karty: Peter Tomek, Jaroslav Herceg.

Rozhodoval:  Ján Hušek.

V 6.kole súťaže sa naše mužstvo predstavilo doma iba po druhý krát a keďže prvý domáci duel skončil našou prehrou, zrodila sa prvá domáca výhra našej rezervy. Tento krát sa mužstvo zišlo v dostatočnom počte a nechýbali najmä mladí hráči. Predstavilo sa tak až sedem hráčov z nášho úspešného dorastu, čo je velkým pozitívom. V celom zápase sme dominovali, vypracovali si niekoľko sľubných šancí, no z hry sme skórovali iba raz. Niektoré príležitosti kryl hosťujúci brankár, niektoré sme až trestuhodne zahadzovali. Z našej aktivity vzišli dva pokutové kopy, ktoré s prehľadom premenil Marek Holič. Ako prvý sa však gólovo presadil Peter Petráš, ktorý sa tak po svojom návrate do nášho klubu predstavil po prvý krát na inom poste ako na brankárskom. V celom zápase hostia vystrelili 6 krát, z toho raz z pokutového kopu. Naše mužstvo sa pokúsilo o zakončenie celkovo 28 krát (!!!) a z toho sme 12 krát trafili priestor brány. Na rohové kopy sme vyhrali 9:5. Aj z tejto štatistiky je jasná naša zápasová prevaha, spravodlivá výhra, no celkové skóre mohlo byť oveľa vyššie. Najdôležitejšie sú však body  a tie zostali všetky doma.

Z piatich zápasov (raz sme mali voľno) sme tak utŕžili iba jedinú prehru, no o to bolestivejšiu, že prišla na našom ihrisku. Vonku sme zatiaľ vždy bodovali.