V Šajd.Humenciach sme štyri roky neprehrali !

05.05.2010 18:22

Nezvyčajne už v tento piatok odohrá naše mužstvo ďalší majstrovský zápas. V kompletnom 16.kole, ktoré sa neodohralo v marci pre zlé počasie, nastúpime na pôde Šajdíkových Humeniec.

Po jesennej časti patrilo nášmu súperovi 15.miesto a tak zahájilo v jarnej časti boje o záchranu. Začali výborne, keď v siedmich zápasoch získali 14 bodov a prehrali iba v poslednom zápase v Jablonici. Doma všetko vyhrali, keď porazili Koválov, P.Močidlany a Rybky. Vonku vyhrali v Kopčanoch a remizovali v Brodskom a v Smolinskom. Ak dajú zabudnúť na posledný zápas v Jablonici, budú určite doma bojovať o ďalšiu výhru. Momentálne im patrí 13.miesto so stratou troch bodov na naše mužstvo !

História vzájomných zápasov však praje nášmu mužstvu. So Š.Humencami sme prehrali naposledy 17.9.2006 a to doma. Na pôde nášho súpera sme prehrali len raz a to v apríli 2006.

Cerová DOMA:      5 zápasov      3 výhry     1 remíza     1 prehra    so skóre 13:11

Cerová VONKU:     4 zápasy        2 výhry     1 remíza     1 prehra    so skóre    7:4

Posledný zápas v Š.Humenciach:   3.8.2008   1:1 (Matula - Jurík)

Posledný vzájomný zápas: 2.8.2009 Cerová - Š.Humence 7:2 (Malý 5, Holásek, Kraľovič - Velický,Dobiáš).

Šajd.Humence strelili do teraz 47 gólov o ktoré sa podelilo 13 strelcov. Najviac dali Velický (8) a Búzek (7).

V drese nášho mužstva sa určite neobjavý Tomáš Jurík , ktorý sa lieči z ťažkého zranenia členka.

Za TJ Cerová nastúpi na svoj 240 zápas v súťaži MO Anton Veteška a na svoj 50. gól za Cerovú čaká Roman Vanek.

Príďte do Šajd.Humeniec a povzbuďte našich v boji o majstrovské body !!!

TU TIPUJTE VÝSLEDOK !!!