Tretí krát za sebou prehra 0:1 - tentoraz v Brodskom !

13.09.2010 18:40

7.kolo: Nedeľa, 12.9.2010

TJ Baník Brodské - FK CEROVÁ    1 : 0 (1:0)

góly: 1:0 - 5.min. Ondrej Hnát.

Zápas v Brodskom mal pre nás bohužiaľ podobný priebeh ako stretnutie doma s Koválovom. Hneď v úvode sme inkasovali a do konca zápasu sa nám nepodarilo na gól odpovedať. Do tohto zápasu zasiahol po zranení a brigáde na Cypre Tomáš Jurík a do svojho prvého seniorského zápasu zasiahol dorastenec Peter Machlica, no hneď po jeho striedaní rozhodca zápas ukončil, takže na ozajstnú premiéru si bude musieť ešte počkať !

Úvod zápasu bol v znamení jasnej prevahy domácich, keď nie lenže sa ujali vedenia, ale aj dokázali zahodiť ďalšie sľubné príležitosti. Po 20.tej minúte sa dostali do šancí aj naši hráči, no ani oni skórovať nedokázali. Najmä I.Štora mal na svojich kopačkách dve čisté gólové príležitosti, no polčas skončil 1:0. V druhom polčase sa hostia ujali aktivity a vo väčšina času sa hra odvíjala na polovici súpera. Pripravili sme si ďalšie gólové šance, no gól neprišiel. Asi najväčšiu príležitosť "zahodil" S.Starych, keď sa sám od polovice ihriska rútil na brankára Zongora. Zle však situáciu vyriešil a svojim streleckým pokusom brankára nastrelil. Po tretí krát v rade sme nedali gól, prehrali 1:0 a tak sme doteraz všetky zápasy na pôde súpera o jediný gól prehrali !!!

TU nájdete VIDEO zo zápasu !!!

BRODSKÉ: Tomáš Zongor (K) - Ivan Kavecký, Gabriel Trubiroha, Dušan Miča, Andrej Kompuš (70.Andrej Huliman),

Martin Bartal (90.Kvetoslav Barkóci), Vladimír Vašek, Marek Richtárik, Eduard Hesek,

Ondrej Hnát, David Hnát.

Tréner: Ľudovít Barkóci, Vedúci mužstva: Stanislav Knap.

CEROVÁ: Juraj Vacho - Lukáš Varga, Roman Krtaľovič, Peter Nižník (K) ,Roman Vanek-

Martin Pípa, Jaroslav Herceg, Michal Gurín (65.Tomáš Jurík (90.Peter Machlica)),

Tomáš Ráček - Ivan Štora, Silvester Starych.

Tréner: Pavol Hutta

Vedúci mužstva: Bohumír Drímal.

Žlté karty: R.Kraľovič, S.Starych.

Hlavný rozhodca: Radovan Pekarovič, Asistent: Ivan Karnoš, Delegát ObFZ: Jozef Kabarec.