V prvom jarnom zápase privítame Dubovce !

17.03.2010 14:05

Po tom, čo bolo kvôli nepriaznivému počasiu odložené 16.kolo MO, odštartujeme futbalovú jar v nedeľu 21.3.2010 na domácom ihrisku, kde privítame mužstvo TJ Slovan DUBOVCE. Zápas sa začne o 15.00 hod.

Náš súper prezimoval na 10.mieste MO a do tabuľky si zapísal 6 výhier , 3 remízi a 6 prehier ,a skóre 27:21 gólov. Získal tak 21 bodov. Oveľa úspešnejší ako vonku boli hráči Duboviec doma, kde získali 17 bodov za 5 výhier a dve remízi. Vonku ich  bilancia je rovnaká ako u nášho mužstva, kedy získali 4 body za 1 výhru v Brodskom a jednu remízu v Šajd.Humenciach .

Strelci gólov: Milan Madák a Mário Mikula 5 gólov, Martin Kudláč a Roman Pollák 4 góly, Michal Gregúrek a Patrik Mikuš 2 góly, Radoslav Juríček, František Matúš , Ondrej Rybnikár, Negrean a Jankovič 1 gól

Naše mužstvo sa s Dubovcami doteraz stretlo 11 krát :

doma:         5 zápasov     2 výhry         1 remíza         2 prehry      skóre   7 : 7

vonku:        6 zápasov     1 výhra         2 remízi          3 prehry      skóre   5 : 12

Naposledy hrali u nás Dubovce 10.5.2009 a naši chlapci vyhrali 2 : 1, keď skóre otváral O.Rybnikár za hostí, za našich vyrovnával z pokutového kopu S.Malý a v 80.min. rozhodol o našom víťazstve T.Jurík.

Vo vzájomných zápasoch naše mužstvo najviac mrzia dve domáce prehry z roku 2007 1:3 a 0:1. Naopak nás teší jediná výhra na pôde Duboviec 2:1 z roku 2003 keď naše oba góly strieľal Roman Vanek.

Posledný vzájomný zápas sa hral v 2.kole 9.8.2009 , keď domáce Dubovce vyhrali 2:0 po góloch Gašparína a Juríčka.

V nedeľnom vzájomnom dueli nebude môcť nastúpiť v domácom drese Lukáš Varga kvôli trestu za 4 žlté karty. Ako hlavní rozhodca povedie zápas pán Daniel, asistentom bude pán Cabadaj a delegátom ObFZ bude pán Morávek.

Výsledok tohto  zápasu  máte možnosť si natipovať v sekcii TIPOVAČKA!!! - klikni SEM!

Prídte povzbudiť naše mužstvo v prvom zápase jarnej časti a prajeme Vám pekný športový zážitok a

C E R O V Á   D O   T O H O   ! ! !