V Radošovciach bez gólu a bez bodu !

29.08.2010 22:34

5.kolo: Nedeľa, 29.8.2010

TJ Chvojničan Radošovce - FK CEROVÁ       1 : 0 (0:0)

gól: 1:0 - 52.min. Marek Fila

VIDEO K ZÁPASU - TU !!!

Naše mužstvo nastúpilo na svoj tretí zápas na pôde súpera a po tretí raz sme odchádzali domov bez bodu ! V našom mužstve nemohol nastúpiť S.Starych, ktorý si plnil svoje pracovné povinnosti, tak ako aj S.Veteška.

Domáci sa snažili od počiatku diktovať hru, no nedostávali sa do vyložených šancí a postupne sa hra vyrovnala. Prvý polčas tak skončil výsledkom aj priebehom hry vyrovnane ! V úvode druhého polčasu padol prvý a nik vtedy ani netušil že posledný gól stretnutia. V 54.min. po nedôraze v našich zadných radoch sa dostala lopta do nášho pokutového územia a prihrávku do 5-ky premenil v gól Marek Fila - 1:0. Od tejto chvíle bola aktivita na kopačkách Cerovej a domáci hrozili z protiútokov. Naša herná prevaha však nemala vyústenie v gólovej šanci. Tú najväčšiu mal po zaváhaní domáceho stopéra M.Pípa, no úplne sám pred brankárom Dohnálkom zaváhal a nastrelil mu nohu. V samom závere už naši ani po striedaniach a zmenách v rozostavení k vyrovnaniu nedosiahli. V posledných 15.-tich minútach si po prvý raz v seniorskom zápase zahral Marek Ochránek. Kapitán Anton VETEŠKA nastúpil na svoj 250. zápas v súťaži MO !!!

RADOŠOVCE: Tomáš Dohnálek - Peter Kudláč, Zdenko Prokeš, Marek Fila (75.Ondrej Orth),

Sebastian Polák, Juraj Flajžík, Tomáš Polák (K), Tomáš Vacula,

Roman Ondráš, Lukáš Sloboda, Ján Huliman.

Tréner: Miroslav Guček, Vedúci mužstva: Zdeněk Ondráš.

CEROVÁ: Juraj Vacho - Lukáš Varga (65.Jaroslav Herceg), Anton Veteška (K), Roman Vanek, Peter Nižník -

Martin Pípa, Roman Kraľovič, Tomáš Ráček, Michal Gurín,

Marek Holásek (75.Marek Ochránek), IvanŠtora.

Tréner: Pavol Hutta, Vedúci mužstva: Ján Čerešník.

Žlté karty : T.Vacula - M.Holásek.

Hlavný rozhodca: Patka František , Asistent: Roman Blažek, Delegát ObFZ: Peter Mikúš.