TIPOVAČKA zápasov "A" mužstva je pre jarnú časť je spustená !!!

Len na tomto mieste na našom webe máte možnosť tipovať výsledky nášho "A" mužstva v súťaži MO. Tipovanie bude možné po jednotlivých zápasoch vždy týždeň pred výkopom daného stretnutia. Tipovanie bude ukončené v deň zápasu pred jeho začiatkom. Vaše tipy budú po zápase vyhodnocované a na ich základe sa vytvorí poradie tipujúcich , ktoré bude vyhodnotené po skončení posledného zápasu súťaže (30.kolo).

Podmienky tipovania:

Do formulára treba uviesť svoje meno , ďalej je nutný Váš e-mail pre komunikáciu s Vami. Váš tip na výsledok musí byť v tvare 1:0, 2:2 , 3:4 atď a to podľa poradia domáceho a hosťujúceho mužstva tak ako je uvedené v kolonke Tipovaný zápas. Pre každý zápas je povolený len jeden tip od každého tipujúceho. V opačnom prípade bude tipujúci pre daný zápas vyradený ! Tipovať môžete na akýkoľvek počet zápasov, no myslite na to, že k celkovej výhre v tipovačke Vám pomôže čo najviac tipovaných zápasov.

Želáme Vám veľa správnych a úspešných tipov a ďakujeme Vám za účasť v našej TIPOVAČKE !!!

Po stretnutí budú Vaše tipy vyhodnotené v sekcii vyhodnotenie tipov a úspešný tipujúci vytvoria priebežné poradie TIPOVAČKY v sekcii poradie tipujúcich.

tipovačku ukončujeme dve hodiny pred výkopom !!!

PO ZADANÍ TIPU NIE JE MOŽNÉ TIPOVAŤ ZNOVA DO DVOCH MINÚT. AK NEDODRŽÍTE TENTO ČASOVÝ ODSTUP, VÁŠ TIP NEPREJDE A NEZAZNAMENÁME VÁM HO !!!

TIPOVAČKA pre jesennú časť 2014

NIE JE SPUSTENÁ !!!