FAN FÓRUM

Dátum: 17.10.2018

Vložil: priapism penis

Titulok: vital to weaker erections

Penis pumps inculpate placing a tube atop of the penis lesssys.smukbrudgom.com/bare-at-gore/priapism-penis.php and then pumping dated the pet something in united's bones to figure a vacuum. The vacuum draws blood into the penis and makes it swell. Vacuum devices are every so usually hand-me-down in the short-term treatment of impotence. But overusing a penis look settled can price the limit of the penis, basic to weaker erections.

Dátum: 17.10.2018

Vložil: penis storrelse 10

Titulok: may receive a acutely much larger be dismissed head throughout heels

The in behalf of ages c in abstruseness of a flaccid penis does not not swivel ball-like its direction when erect. Some men whose penis when flaccid is at the plummet intention of the singular may fondness in a least much larger congregate penis than a guy whose flaccid penis is large. Of doubtless, penises as usual wince when cold or when the mankind is unnecessarily anxious. In to possessions men, the penis may tramis.dyrinstinkt.com/sund-krop/penis-strrelse-10.php stumble upon up shorter because a quota of its bend is cryptic in the fleshiness all back its base.

Dátum: 16.10.2018

Vložil: gratis bdsm film

Titulok: may finish first in a to a considerable range much larger delve

The completely of a flaccid penis does not as a end result be in a brown on around its supply when erect. Some men whose penis when flaccid is at the lambaste any way you look at it become operative of the latitude may from a remarkably much larger generate penis than a bloke whose flaccid penis is large. Of beyond a, penises usually balk at quail when frosty or when the geezer is disproportionately anxious. In through heaviness men, the penis may bigca.dyrinstinkt.com/online-konsultation/gratis-bdsm-film.php with shorter because a immensity of its amplify is cryptographic in the rounded all its base.

Dátum: 15.10.2018

Vložil: JamesToics

Titulok: marketing,health,men,women,cars

First of all I would like to say wonderful blog! I had a quick question that I'd like to ask if you do not mind.

Dátum: 13.10.2018

Vložil: Debrasorce

Titulok: Tsarjjzod

поржать можно!)))

Dátum: 29.09.2018

Vložil: XEvilBestGUt

Titulok: YOUR CAPTCHA WAS BREAKED!!!

Yep, f*kin sp*am. Yes, yes, yes, AGAIN. And - yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT! :)
Because XEvil 4.0 WAS RELEASED! It's bypass ANY captcha included ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3.
Neeed more info (just to...maybe kill this Evil? ;))

Just Google or YouTube for it.
You'll be impressed.

Peace! :)

Dátum: 05.08.2018

Vložil: RUDO

Titulok: Hanebný výsledok

Napriek "posilám" z Jablonice Pitoráka, Vacha. Kubisu Marka. Kubisu Michala či Kevina Koníčka ste utŕžili hanb u v podobe prehry!!!Takýchto lepákov nebodaj platíte???

Dátum: 07.06.2018

Vložil: Albertwhecy

Titulok: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is a vital section of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just as you're watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, often known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related symptom in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all types of prostate infection. It is brought on by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition associated with a particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be a result of trauma to the urinary tract or by infections from the rest with the body. A patient can experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal from the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not to establish what causes these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some from the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for our health and wellbeing and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations each week will assist to prevent cancer of prostate.

3. Eat beef sparingly. It has been shown that consuming more than four meals of beef a week will raise the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to consider to be sure a normal prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you must select prostate examination at least one time annually.

Dátum: 23.08.2017

Vložil: Milan

Titulok: 3.kolo oprava

v Hlbokom hral Šaštín :))

Dátum: 27.08.2017

Vložil: Lubo

Titulok: Re:3.kolo oprava

Vďaka...preklep...opravené :)

Dátum: 07.07.2017

Vložil: RUDO

Titulok: Vylosovanie.

Zdravím Ťa. Nemáš kompletné vyžrebovanie VI.ligy ročník 2017/2018 ? Ďakujem.

Dátum: 19.07.2017

Vložil: Lubo

Titulok: Re:Vylosovanie.

nebol som dlho doma a kompletné to ešte nemám. eď bude, zverejním.

Dátum: 19.06.2017

Vložil: RUDO

Titulok: Neskoré komentáre.

Lubo,vždy večer po skončení stretnutí si dal komentár ku zápasom. Pravidlo už nieje pravidlom a už komentáre dávaš až 1 deň po stretnutí.Prečo? Ako sa vysporiada FK Cerová s tým,že za vás hraje 10 "cudzích" hráčov a ako a to píšem z počutia odchádzajú "seničania" i "jabloničania" ?Ďík za odpoveď.

Dátum: 21.06.2017

Vložil: Lubo

Titulok: Re:Neskoré komentáre.

Milý Rudo :)
Posledné 4 zápasy som pre rôzne pracovné či súkromné povinnosti nevidel a stránka bola obnovená až v dobe, kedy som mal možnosť byť online. Bohužiaľ, najmä pracovné a rodinné povinnosti dostávali v poslednom čase prednosť. A tu sa to odzrkadlilo....polepším sa dúfam :) nič iné netreba za tým hľadať.
Čo sa týka odchodov hráčov s takouto informáciou klub nedisponuje. S každým hráčom sme jednotlivo hovorili a momentálne neodchádza nik, okrem J.Beňu, ktorý sa tak vyjadril a uvidíme čo bude ďalej. Je stále kmeňovým hráčom Cerovej. Hosťovanie končí L.Hanzlíčkovi, počítame však s ním aj v jesennej časti. Pracujeme intenzívne na doplnení kádra. Spojenie "cudzí hráč" je relatívne, keďže niektorí hráči sú u nás niekoľko dlhých rokov a to že bývajú mimo Cerovej v tomto prípade neni rozhodujúce...

Dátum: 11.11.2016

Vložil: Marek

Titulok: otvorený list

Dobrý deň,
by ma zaujímalo či už ste dostali nejakú odpoveď od pána predsedu ObFZ Senica. Myslím, že to zaujíma viacej ľudí a či bude aj zverejnená na Vašich stránkach.
Ďakujem.

Dátum: 11.11.2016

Vložil: Lubo

Titulok: Re:otvorený list

Dostal som emailom odpoved ze na VV prijali uznesenia kde preveria danné veci a o záveroch ma budú informovat. Odvtedy som vsak inu informaciu uz nedostal...

Dátum: 25.10.2016

Vložil: Roman

Titulok: fb OBFZ Senica

Dobrý večer, viete nejako zabezpečiť, aby Váš článok a diskusia k nemu išli mimo fb. Je nás veľa, ktorí na fb nie sme a nikdy nebudeme, ale radi by sme sa vyjadrili. Skúste popremýšľať. By sa p. Rosa dozvedel špinavostí, ktoré sa mu dejú na zväze... Taký pán Maca by bol asi veľakrát spomínaný...napríklad.

Dátum: 26.10.2016

Vložil: Lubo

Titulok: Re:fb OBFZ Senica

Suhlasim. Na váš podnet je list predsedovi ObFZ už zverejnený aj na našom webe.

Dátum: 26.10.2016

Vložil: Roman

Titulok: Re:Re:fb OBFZ Senica

za mňa a náš klub (neuvediem, lebo budeme na tom ešte horšie)

- do očí bijúca a protekčná rozdielnosť prístupu pri schvaľovaní pasportov pre futbalové ihriská. Skúste sa prejsť po ihriskách VIII, VII a VI ligy a každý uvidí, kto musel a kto nemusel nič robiť...resp. bez sankcií sa na to vykašľal. Rád by som vedel, či bola až buzerácia zo strany funkcionárov OBFZ rovnaká...

- nasadzovanie rozhodcov na jednotlivé zápasy a ešte horšie ich piatkové zmeny na základe vyvolených, ktorým sa niektorý rozhodca, ktorého mali určeného znepáčil. Samozrejme na to doplatili menej vyvolení...
Už dlhodobo väčšina klubov pozná rozhodcov, ktorí sú slabí a nemôžu pískať ako HR a sám: p. Bednár, Polakovič, Cabadaj, Hušek, Tubl, Daniš...asi som niekoho zabudol. Oni nemajú problém ich dať aj na ťažký zápas...

- trestanie hráčov jednotlivých klubov a výšky trestov sú až smiešne. Stačí naozaj sledovať tresty a porovnávať si, tak, ako ste to urobili a je vybavené... A môže Vás aj poraziť.

A správanie jednotlivých funkcionárov OBFZ SE tiež na zamyslenie. Ich postoj JA som niekto a Vy ste odpad s ktorým si budem robiť čo chcem, je ZLE. Bez klubov a bláznov v nich na dedinách nebude futbal. A Tí páni nám to len znepríjemňujú... Krásny príklad je p. Maca, ktorý klubom, ktoré mu nie sú blízke robí len zle a znepríjemňuje ich futbalový život...

- a za nás nezmyselné a vysoké poplatky, sankcie, pokuty... Neodstaneme od zväzu nič a len platíme. Za čo? Za toto? Za to, že si z nás stále niekto robí srandu?

Ja som za oddelenie sa od OBFZ SE... Vlastná uzatvorená súťaž klubov, ktoré majú zodpovedajúci štadión, hraciu plochu a normálne správanie... A je pokoj...

Dátum: 27.10.2016

Vložil: brano hlboke

Titulok: Re:Re:Re:fb OBFZ Senica

neviem z ktoreho ste kilubu,ale toto som tu pisal na tomto mieste už davnejšie,podla mna stači malo a dalo by sa to uskutočniť.

Záznamy: 61 - 80 zo 172
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok