FAN FÓRUM

Dátum: 30.10.2016

Vložil: Vlado

Titulok: Re:Re:Re:fb OBFZ Senica

Nakoľko pracujem vo futbalovom hnutí viacej rokov, k Vašim vyjadreniam dám i moje .Vytvoriť si samostatnú súťaž kluby môžeme.Už som sa o tom bavil i s D.Hlavenkom zo Š.Humeniec a P.Koprlom z Hlbokého.Ale nie je to jednoduché.Tým samozrejme nastáva povinnosť riadiť ju,dohodnúť sa, kto môže hrať za jednotlivé družstvá a kto bude rozhodovať a za koľko.Samozrejme , nakoľko sme obč.združenia, niekto musí vyplácať rozhodcov, odvádzať za nich dane a pod.
Ako môže sekretár znepríjemňovať život klubom, ak si plnia povinnosti v zmysle platných pravidiel ? Možno váš klub niečo nesplnil a sekretár to urgoval.
Stalo sa Vášmu klubu, že by včas neschválil prestup, alebo registračný preukaz? Ak áno, napíšte na VV, tam nerozhoduje p.Maca, ale členovia VV.
Platenie poplatkov -Členské poplatky nevymyslel ObFZ, ale SFZ, a vyplývajú zo zákona o športe, taktiež platby za ISSF účtuje SFZ nie ObFZ.
Neviem ako Vy Roman, ale máte z Vášho FK mladého rozhodcu? Rozhodcov, ktorých spomínate - sú už starší, ale ak zväz nemá mladých, musí robiť s tými, čo má.
Vo VV pracujú i zástupcovia FK, ktorých si zvolili delegáti na konferencii.Ak Vás Váš FK navrhne, môžete ísť pracovať ako
člen komisie, alebo ak budete zvolený, ako člen VV.Samozrejme bez nároku na honorár.
Dátum: 30.10.2016

Vložil: Lubo

Titulok: Re:Re:Re:Re:fb OBFZ Senica

Súhlasím s tým že treba pridať ruku k dielu. Pokiaľ nepôjdu do zväzu ľudia priamo z klubov, nič sa nezmení. Budú voľby, treba skúsiť kandidovať a niečo zmeniť. Ak nie, bude škoda a márnosť sa sťažovať. Tých skutočných zástupcov klubov tam vo VV zasa veľa nie je. A v štruktúrach zväzu - v komisiách takmer žiadny !!! Naopak veľa rozhodcov a potom sa samozrejme obhajujú najmä záujmy rozhodcov a nie klubov. Členské je dané zo zákona o športe. Majú skončiť v mládežníckom futbale. Ale oblastné kluby to nepocítia. Prečo členské v ObFZ neskončí na ObFZ ale ide až do SFZ a neprerozdelí sa do mládeže v oblasti? Za to troška bojovať myslím. Na dlhé vety sa dá rozpísať čo všetko klub platí, no nedostáva nič a ledva prežíva. Je toho veľa na diskusiu a treba s tým konečne začať. Kluby nesmú zostať ticho a báť sa s názorom ísť navonok. Sú tu veľké záujmy zo strany rozhodcov...delegátov...ísť vyššie, do výkonostného futbalu, osobná prestíž a záujmy...no záujmy klubov v oblasti sú nepodstatné. Toto je prekážka vo zväze kde treba zástupcov klubov.

Dátum: 30.10.2016

Vložil: Vlado

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:fb OBFZ Senica

O členskom by sa malo rozhodovať na konferencii SFZ v novembri.V roku 2010 po MS bolo zle na prezidenta SFZ Laurinca, že sa dole nedostali žiadne financie.Teraz po ME opäť za prezidenta Kováčika sme FK nedostali ani cent.Takže je absolútne jedno, kto je na SFZ, na nás dole sa nemyslí.
Vrátim sa ešte k listu FK Cerová predsedovi ObFZ Senica.Dnes som sa dozvedel, že i on bol na zasadnutí prítomný a dokonca i kládol otázky zástupcom FK.Takže Vaše vyjadrenia :", ste jeden z mála ľudí na zväze, ktorý stále pôsobí dôveryhodne a má ešte našu podporu. Možno je to aj tým, že nezasahujete do daných problémov ako vykonávateľ." sú názorom vášho FK, nie všetkých FK.A to sa podľa ÚS ešte Kúty odvolali proti kontumácii.To je fakt už drzosť najväčšieho rangu! Predseda DK sa asi zľakol vyšších trestov!

Dátum: 31.10.2016

Vložil: Lubo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:fb OBFZ Senica

Samozrejme ze dopis je nas nazor na vec..to nespochybnujem. Ved je aj pisany v nasom mene a nie v mene ostatnych klubov. A komu mame verit ked nie predsedovi ktory o tychto kontroverznych rozhodnutiach nerozhodol. On dostal nas podnet a je na nom ako zareaguje. Aj tu mu predsa ide o doveru. Skor sa mi zda ze to vyuzivaju niektori aj na jeho kritiku. Od toho sa distancujeme. Vo VV ma nedoveru no zatial kluby pocituju najmä krivdu voci inym organom zvazu. My cakame, ako predseda zareaguje na nas podnet. Mate iny nazor? Chcete aj vy zlepsenie veci? Ozvite sa verejne a nebojte sa opriet aj o klubovu prislusnost. Kritika bez podpisu nie je relevantna.

Dátum: 31.10.2016

Vložil: Lubo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:fb OBFZ Senica

A samozrejme zasa nie je nadim cielom tetaz chvalit ci branit predsedu. On je na tahu a cakame zmeny. Nam ide o veci v dopise aby sa neopakovali. Na ostatne su volby. Predseda je roadne zvoleny tak musi konat. Preto dopis smeroval jemu.

Dátum: 22.10.2016

Vložil: Radoslav Mihál st.

Titulok: otec hráča v prípravke.

Dakujem že sa venujete aj najmenším a máte tu trpezlivot pri nich Osobne prežívam uspechy mojeho syna Radka.Výsledky sa skur či neskur dostavia.

Dátum: 23.10.2016

Vložil: Lubo

Titulok: Re:otec hráča v prípravke.

Ďakujeme aj my. Robíme čo sa dá a nie každý rok bolo možné z nich vytvoriť mužstvo. Teraz máme veľa detí a máme z nich veľkú radosť. Tí čo okolo nich to robia z láskou a s veľkou chuťou a máme veľkú radosť, keď aj rodičia vidia, že sa staráme. Všetci si želáme, aby to takto fungovalo čo najdlhšie...

Dátum: 25.10.2016

Vložil: Radoslav Mihál st.

Titulok: Re:Re:otec hráča v prípravke.

Na dedine to inak nejde,len s náturou a vo volnom čase.Aj ked to teraz mislím tabulkovo neni moc ok.Ale decká idu do predu a už teras to je citelne.Už neni 0-16,ale iba3-5.S ROVNOCENEJšIMA dokažu aj bodovat.

Dátum: 16.10.2016

Vložil: kiko burian

Titulok: sredni založnik

som najleši srelec na branu dálsom na bránu 2 golou

Dátum: 16.10.2016

Vložil: Lubo

Titulok: Re:sredni založnik

:)))

Dátum: 04.09.2016

Vložil: ,

Titulok: ,

Rozhodcovia majú veľkú moc že p. Pavlik

Dátum: 04.09.2016

Vložil: Pavlík

Titulok: Re:,

Frustrácia z nedele? prvá penalta bola zrejme sporná, no od tribúny príliž ďaleko pre každého aby to jednoznačne posúdil - zasa nepískol v druhom polčase jasnejšiu,inak nijak hosťom neublížil. Sami prišli o výhru svojou neschopnosťou kontrolovať zaslúžené vedenie. Máte nechutné meno, keď sa tu neviete podpísať?

Dátum: 04.09.2016

Vložil: Anton Veteška

Titulok: Re:,

prva jedenastka rovnaka ako pred polrokom v jablonici ak niekto zabudol pripomínam. a neplačte ved nam to vratite doma u vas to je a vždy bolo iba fair, predeseda veteška

Dátum: 11.09.2016

Vložil: brano hlboke

Titulok: Re:,

tak si založme vlastnu suťaž,uzavretu bez vypadavajuceho postupujuceho,ved všetci funkcionari v každom klube su v podstate masochisti,davať take peniaze tej bande v obfz,to je chore.je to len o dohode a dobrej vôli,a verim tomu že by sa to zvladlo aj organizačne

Dátum: 11.09.2016

Vložil: Lubo

Titulok: Re:Re:,

Aj to je názor...keby tým všetky kluby pohrozili...hmmm....
Idú volby, kandidujte zástupci klubov... zanietenci, dohodnite sa kluby, že si ich zvolíte a riadte súťaže a celý futbal v oblasti......toto je cesta !!!

Dátum: 11.09.2016

Vložil: záhorák

Titulok: Re:Re:Re:,

nad vlastnou súťažou som rozmýšľal aj ja. Uzavretá súťaž, kluby len s kvalitnou plochou a štadiónom. A bez úplatkov...

Dátum: 01.09.2016

Vložil: l

Titulok: j

Súhlasím s článkom, ale nie sú to len rozhodcovia, ktorí to riadia. Pokiaľ bude napríklad robiť človek, ako p. Maca, tak sa to nikdy nezmení.... Ten bude vždy kategorizovať kluby a vždy bude rovný a rovnejší... Celé zle... A poriadok s tým neurobí nikto...

Dátum: 30.08.2016

Vložil: Milan

Titulok: 3.kolo U15

zdravím!
vo štvrtok 1.9. nehráte so Šaštínom,ale so Strážami ...

Dátum: 31.08.2016

Vložil: Lubo

Titulok: Re:3.kolo U15

Ano ano, vďaka...to bol omyl...v Šaštíne v sobotu :)

Dátum: 29.08.2016

Vložil: Pharme929

Titulok: Good info

Very nice site!

Záznamy: 81 - 100 zo 172
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Pridať nový príspevok