Bojovnosťou a odhodlaním zachránený bod!

 

21.kolo VI.ligy :

FK CEROVÁ - Spartak Stráže  2 : 2  (0:1)

Góly: 73.J.Holič (11m), 90.M.Gurín -

40.a 51.T.Polák.

zostava Cerovej TU !

 

     V ťažkom zápase s mužstvom zo štvrtej priečky tabuľky sme neťahali za kratší koniec. Prvý polčas bol vyrovnaný, medzi 16-kami, pričom ani jedno mužstvo do 40.minúty súpera nebezpečne neohrozilo. Až prvá vážna strela na našu bránu a následná dorážka znamenala úvodný gól hostí do šatní. Úvod druhému polčasu patril hosťom, ktorí našich zatlačili a dali svoj druhý gól. Vyzeralo to, že o rozdelení bodov je rozhodnuté. Domáci však nechceli všetky body odovzdať a tak svojou bojovnosťou a veľkým odhodlaním ohrozovali súperovu obranu. Po faule v 16-ke premenil pokutový kop J.Holič a domáci cítili šancu vyrovnať. Hostia prestali hrať, lopty odkopávali, no i tak sa dostali 2x cez otvorenú obranu domácich do veľkej šance, ale rozhodujúci gól nedali. Trest pre nich tak prišiel v 90.min., keď sám pred brankárom v 5-ke premenil svoju príležitosť M.Gurín.

    Hostia mali na rozhodcu ťažké srdce, najmä kvôli pokutovému kopu, no o dva body sa pripravili sami tým, že podľahli tlaku nášho mužstva odkopávaním lôpt, opustili svoju hru a nepremenili svoje šance v závere zápasu. Naši si bod za oduševnený výkon zaslúžili a ich snaha bola odmenená bodom s kvalitným súperm.

 

  

Výročná členská schôdza potvrdila Predsedu

a zvlolila Výbor FK !

 

    V sobotu, 20.1. sa konala tadičná Výročná členská schôdza FK Cerová. Členovia boli oboznámení s činnosťou klubu, mužstiev i o hospodárení klubu v roku 2017. Viedla sa aj diskusia najmä o mládeži a budúcnosti futbalu v obci...

    Členská schôdza si následne zvolila na ďalšie štvorročné obdobie Predsedu FK a členov Výkonného Výboru FK. Predsedom  bol opäť zvolený

Ing. Anton VETEŠKA.

Výkonný Výbor bude pracovať v tomto zložení:

podpredseda: Ing. Miroslav Masár, pokladník: Miroslav Gurín, hospodár: Patrik Fukna, ďalší členovia: Ing. Ján Čerešník, Peter Kuchta, Peter Ščepka, Ľubomír Pavlík, Bohumír Drímal, Lukáš Juráň, Peter Juráň.

 

Novým členom VV je Peter Juráň, bývalý futbalista FK Cerová a odchovanec klubu, doteraz člen kontrolnej komisie. Vo VV skončili Ing. Anton Švarc a Štefan Vereš, ktorí boli zvolení za členov kontrólnej komisie a Jaroslav Michalica. Za ich doterajšiu činnosť vo vedení klubu im srdečne ďakujeme.

 

Kto je novým trénerom FK Cerová ?

 

    Vedenie FK Cerová siahlo po dlhých a úspešných rokoch počas jesennej časti k zmene na trénerskom poste. Ako je známe v tomto období mužstvo viedol Ján Filuš a po jeho odchode jesennú časť "A" mužstvo dohralo pod vedením dvojice Ľ.Pavlík - A.Veteška. Už vtedy bolo zrejmé, že od jarnej časti príde na Cerovú nový tréner a tak dnes môžeme potvrdiť, že táto zmena na tak dôležitom poste je už reálna. V tomto článku Vám ta predstavujeme trénera "A" mužstva FK Cerová, jeho osobnosť, hráčsku i trénerskú kariéru. Želáme mu veľa dlhých a úspešných rokov u nás a na Cerovej ho i týmto srdečne vítame !

....kto teda je novým trénerom ? TU ČÍTAJ ĎALEJ ....

 

 

Už teraz na našom webe vydanie

novín pre Cerovú pre rok 2017 !!!

        !!! KLIKNI NA FOTO !!!

 

22.kolo:

Sobota, 21.4. 16,30h:

Rybky - B.Mikuláš

Ned. 22.4. 10,00h:

Straže - Kúty

o 16,30h:

Bor.Sv.Jur - Radimov

Radošovce - Hlboké

Oreské - Rohov

Jablonica - L.N.Ves

Kopčany - Šasštín

Dubovce - Cerová

 

21.kolo:

Sobota, 14.4. o 16,00h:

Hlboké - Oreské  0:0

Nedeľa, 15.4. o 10,00h:

Rohov - Jablonica  1:4

o 16,00 h.:

Šaštín - Rybky  1:4

L.N.Ves - Kopčany  2:3 

Kúty - Radošovce  1:2

B.Sv.Jur - Dubovce  0:3

B.Mikuláš - Radimov  0:3

CEROVÁ - Stráže  2:2

 

TABUĽKA VI.liga :

 

1. Radimov * 55
2. Hlboké  * 40
3. Radošovce 39
4. Dubovce 36
5. Rybky  * 35
6. Straže   * 34
7. Oreské * 32
8. L.N.Ves  * 29
9. B.Mikuláš * 27
10. Jablonica 23
11. Kopčany 19
12. CEROVÁ 18
13. Rohov   * 17
14. Bor.Sv.Jur 15
15. Šaštín 13
16. Kúty  8

* o zápas menej

TU je kompletná tabuľka

 

POČET NÁVŠTEV :