Ani dva krát vedenie nám v Smolinském body neprinieslo !

26.08.2012 21:25

Nedeľa, 26.8.2012 , 17.00 h - štadión TJ Smolinské

TJ SMolinské - FK CEROVÁ    4 : 2  (3:2)

GÓLY: 13.a 51.min.Martin Cintula, 41.min.Patrik Kozák, 43.min.Dávid Riška -

            7.min. Jaroslav HERCEG, 31.min.Jozef BEŇA.

CEROVÁ: Marek Holič - Marek Kubisa, Anton Veteška, Roman Vanek (K), Peter Horňák -

                                      Michal Gurín (79.Marek Ochránek), Jaroslav Herceg (31.Peter Machlica), Dávid Zelenka,

                                      Martin Pípa - Jozef Beňa (46.Ján Filuš), Marek Holásek.

ŽK Cerovej: Marek Kubisa, Martin Pípa.

Rozhodovali: Ľubomír Ďurica (Rastislav Španka), Delegát ObFZ: Dušan Koníček.

          Po domácej výhre so Sekulami sme odchádzali do Smolinského v pozmenenej zostave. Stále chýbali Nižník, Salay a Jurík a oproti domácemu zápasu nehral ani L.Varga a na lavičke zostal J.Filuš. Dlhodobé zranenie, s ktorým nastupuje do zápasov nedovolilo dohrať celý zápas ani Jozefovi Beňovi. Po dlhšej pauze bol v základe J.Herceg, ktorého kondícia stačila iba na pol hodinu hry. Stačilo to však na velmi solídny výkon a úvodný gól zápasu.

          V tomto stretnutí sme tak ako aj v Jablonici dokázali nad súperom viesť a to tentokrát až dva razy. No ani to nestačilo na bodový zisk, pričom sme prehrali už prvý polčas. Úvodné tri góly súpera sme však ponúkli domácim po našich velkých chybách. Vyrovnanie na 1:1 sa zrodilo po zlom odkope R.Vaneka, druhý gól domácich po priamom kope do žrde, pričom dorážajúci hráč na našej päťke mal príliž veľa času keďže ho nemal kto z našich vyrušiť... A tretí gól po dlhom pase zasa podbehol P.Machlica a D.Riška sa z hlavičky nemýlil. A to sme boli v prvom polčase jasne lepším mužstvom, zahodili sme viaceré šance a naše vedenie 1:0 (J.Herceg) a následne 2:1 (J.Beňa) bolo úplne zaslúžené. Zrejme stačilo odmeniť domácu labilnú obranu tretím gólom... Nestalo sa a tak lepšie mužstvo odchádzalo do kabíny s jednogólovým mankom. Do druhého polčasu už nenastúpil J.Beňa, ktorého nahradil J.Filuš. Prišlo tak k preskupeniu našej ofenzívy, no cieľ vyrovnať stále zostal reálnym. Príliž skoro však prišiel ďalší gólový trest na 4:2 a domáci hru vyrovnali . Mali ďalšie viaceré šance, ktoré mohli premeniť. Našim hráčom snahu o zvrátenie výsledku nemožno uprieť, no gól sme už nepridali. Na zmenu skóre sme mali najväčšiu príležitosť v 79.min., no pri pokuse premeniť nariadený pokutový kop netrafil Marek Kubisa domácu bránu !

          Stratili sme tak ďalší sľubne sa začínajúci zápas so súperom ktorý bol aj na ich vlastnej pôde zdolateľný !!! Je treba aby sa mužstvo z tohto otriaslo, dalo sa aj zdravotne doporiadku, zvýšila sa tak konkurencia v samotných zápasoch a naše chyby, ktoré prichádzajú veľmi často napraviť v tréningovom procese.... Na všetko treba nechať zabudnúť pri najbližšom domácom zápase s Brodským, kde bude nutná aj podpora cerovských fanúšikov !!!

—————

Späť