Ďalší nezvládnutý zápas vonku !!!

07.05.2010 21:20

16.kolo MO : TJ Kerko Šajd.Humence - TJ CEROVÁ      3 : 0  (3:0)

góly:  1:023.min. Roman Hlavenka

2:027.min. Jozef Burián

3:032.min. Lukáš Matula

Minutáž zápasu:

5.min.: Na úvod dve streli S.Malého. Prvú vyrazil domáci brankár Fidermák, druhá skončila tesne vedľa brány.

10.min.: O ohrozenie brány hostí sa pokúsil R.Búzek, no jeho strelu zblokoval na roh R.Vanek.

13.min.: Strela S.Vetešku z diaľky skončila vedľa brány.

17.min.: Veľká šanca S.Malého. Strelec hostí sa ocitol úplne sám pred domácou bránou po dlhej prihrávke

P.Nižníka, no po spracovaní jeho strela skončila nad bránou R.Fidermáka.

23.min.: Priamy kop domácich zahrával R.Búzek priamo k žrdi. Jeho strelu zastavil J.Vacho, no lopta mu vykĺzla

a nikým nekrytý dobiehajúci R.Hlavenka pohodlne dorazil loptu do siete - 1:0.

27.min.: Po viacerých prihrávkach domácich cez statických hostí následoval center z pravej strany do 5-ky hostí,

kde nekrytý Jozef Burian usmernil loptu hlavou do siete. Lopta sa optrela o žrď - 2:0.

31.min.: Do streleckej príležitosti sa dostal hosťujúci S.Malý, no jeho strela spoza 16-ky skončila vedľa brány.

32.min.: Po chybnej rozohrávke sa dostal do príležitosti domáci L.Matula a jeho strela znamenala vedenie 3:0.

45.min.: Opäť sa ocitol v šanci domáci L.Matula, no jeho strelu odvrátil P.Nižník.

51.min.: Ku strele na domácu bránu sa dostal Z.Čech, no lopta skončila v rukaviciach R.Fidermáka.

52.min.: Strela R.Vaneka skončila nad brvnom domácej brány.

54.min.: Vo veľkej gólovej šanci sa ocitol S.Malý, keď sám pred domácou bránou obstrelil brankára Fidermáka, no

lopta z jeho kopačky skončila na žrdi !

55.min.: Po nedorozumení obrany hostí sa dostali domáci do prečíslenia, no ani jeden z troch streleckých pokusov

neskončil v bráne hostí.

59.min.: Jedna z mnoha striel domáceho T.Velického skončila nad bránou hostí.

60.min.: Rychlý útok domácich po strane zakončil opäť strelou nad bránu T.Velický.

63.min.: Po rohu R.Búzka zakončoval z voleja opäť nepresne domáci T.Velický.

66.min.: Strela T.Velického z veľkej diaľky letela pod brvno, no brankár hostí J.Vacho ju vytesnil na roh.

69.min.: Do veľkej šance hostí sa dostal opäť T.Velický, no po obstrelení J.Vacha skončila lopta mimo brány.

Hostia boli pod tlakom a bez šancí na ich kopačkách.

83.min.: Striedajúci V.Ondrovič skončil po zranení na nosidlách a do hry sa nevrátil. Vystriedal ho brankár

M.Rapák, ktorý zápas dochytal a J.Vacho dohral zápas na poste útočníka !

85.min.: Vo veľkej šanci sa ocitol hosťujúci R.Vanek, no aj jeho strela skončila v rukách brankára Fidermáka.

90.+min.: Sám na brankára Rapáka sa rútil domáci útočník, ktorého zo zadu fauloval Z.Čech a po červenej

karte zápas nedohral !!!

ZOSTAVY:

Šajd.Humence: Radoslav Fidermák - Jozef Burián, Ondrej Dobiáš (70.Ondrej Burián), Roman Hlavenka,

Imrich Červenka, Karol Vajda, Tomáš Velický, Juraj Fila (K), Martin Sekáč, Lukáš Matula,

Róbert Búzek.

Tréner: PAvol Ivánek, Vedúci mužstva: Anton Šimek.

Cerová:  Juraj Vacho - Peter Nižník - Anton Veteška (K), Lukáš Varga, Roman Vanek - Juraj Vavrovič,

Michal Gurín (46.Vladimír Ondrovič(85.Marek Rapák)), Slavomír Veteška (65.Tomáš Mikulčík),

Silvester Starych - Zdeněk Čech, Stanislav Malý.

Tréner: Pavol Hutta, vedúci mužstva: Patrik Fukna.

Žlté karty: Róbert Búzek - Juraj Vavrovič.

Cervená karta: 90.+min. Zdeněk Čech

Hlavný rozhodca: Miroslav Mlčúch, asistent rozhodcu: Peter Rusinko, delegát ObFZ: nebol.

V domácom drese chýbali: T.Jurík, J.Janák, T.Vrablic (všetci zranenie), M.Holásek (v zamestnaní).

Výsledky 16.kola:

Š.Humence - Cerová    3:1
L.Nová Ves - Dubovce 5:4
Radošovce - Brodské 7:3
Hlboké - Pop.Močidlany 1:1
Sekule - Smolinské 3:0
Jablonica - Koválov 2:4
Mokrý Háj - Kopčany 14.5.
Oreské - Rybky 14.5.

Tabuľku po 23 zápasoch  nájdete TU !