20.kolo MO :  TJ CEROVÁ - FC Rybky       1 : 2  (0:2)

góly:  0:1 - 16.min. Dušan Mrázek

1:2 - 43.min. Miroslav Šefčík

1:2 - 54.min. Stanislav MALÝ - 11 m (23. gól v súťaži)

Minutáž zápasu:

1.min. - v samom úvode sa po skvelej prihrávke T.Juríka ocitol vo veľkej šanci sám pred brankárom

domáci T.Vrablic, no brankár Fábik odvrátil na roh. Po rohu strieľal opäť T.Vrablic vedľa.

6.min. - Strela P.Nižníka skončila vedľa brány hostí.

11 min. - po kombinácii na jeden dotyk v 16-ke hostí medzi Z.Čechom a S.Malým strieľal S.Malý do

rúk brankára Fábika.

16.min. - po domácej strate lopty vnikol poľahky do 16-ky domácich D.Mrázek a sám pred brankárom

Rapákom skóroval. Gól padol z ojedinelej šance hostí ! - 0:1.

19.min. - Strela S.Starycha z voleja skončila vysoko nad bránou hostí.

22.min. - priamy kop M.Gurína z veľkej diaľky vytlačil s námahou brankár hostí Fábik.

26.min. - dva priame kopy hostí z kopačky M.Kováčika - prvý skončil nad bránou, druhý odvrátil M.Rapák.

39.min. - vo veľkej šanci sa ocitol Z.Čech, keď ľavou nohou veľmi nepresne zakončil vedľa brány súpera.

40.min. - po zlom odkope S.Vetešku sa ocitol vo veľkej šanci hosťujúci D.Mrázek. Gólu zabránil až domáci

P.Nižník, keď loptu odvrátil spred prázdnej brány na rohový kop.

13.min. - hostia zahrávali rohový kop, domáca obrana nedokázala odvrátit loptu mimo pokutové územie a

M.Šefčík hlavičkou oblúčikom pod brvno zvýšil na 0:2.

54.min. - v 16-ke hostí bol faulovaný domáci útočník S.Malý a rozhodca Petránek nariadil pokutový kop,

ktorý S.Malý bezpečne premenil - 1:2.

60.min. - stupňoval tlak domácich, no hostia hrozili z protiútokov. Hosťujúci D.Mrázek centroval loptu

na prvú žrď domácej brány a hlavička M.Petrúfku len tesne minula bránu M.Rapáka.

63.min. - hosťujúci R.Šefčík prešiel cez troch hráčov a jeho strela ľavou nohou len tesne minula domácu bránu.

69.min. - vo veľkej šanci bol opäť R.Šefčík, no jeho nedôrazná strela skončila v náručí M.Rapáka.

70.min. - veľkú gólovú príležitosť mal po prihrávke M.Holáska domáci S.Starych, no sám pred brankárom Fábikom

neuspel. Brankár hostí jeho pokus vyrazil mimo bránu.

74.min. - šancu na skórovanie nevyužil hosťujúci C.Mach, kedy jeho hlavičku z blízka zneškodnil domáci brankár.

84.min. - gólovú príležitosť mal S.Malý, no jeho nedôrazná strela skončila v rukaviciach brankára hostí.

ZOSTAVY MUŽSTIEV:

Cerová: Marek Rapák - Peter Nižník - Lukáš Varga, Tomáš Ráček, Slavomír Veteška - Tomáš Jurík,

Tomáš Vrablic (60.Marek Holásek), Silvester Starych, Michal Gurín (K) (81.Tomáš Mikulčík) -

Zdeňek Čech, Stanislav Malý.

Tréner: Pavol Hutta, vedúci mužstva: Patrik Fukna.

Dubovce: Matej Fábik - Robin Kondič, Ján Červinka, Miroslav Šefčík, Marek Polák, Miroslav Kováčik (K),

Radovan Šefčík, Dušan Mrázek, Marián Gergel, Cyril Mach, Martin Petrúfka (K) (76.Peter Vajgland).

Tréner: Radoslav Valjent, vedúci mužstva: Ján Štepanovský.

Žlté karty: M.Holásek - R.Kondič, P.Vajgland.

Hlavný rozhodca: Ivan Petránek, asistent rozhodcu: Jozef Macháček, delegát ObFZ: Peter Mikuš.

V domácom drese chýbali: V.Ondrovič, A.Veteška (v zamestnaní), R.Vanek (4ŽK), J.Vacho.