Hodnotenie jarnej časti trénerom Pavlom Huttom!

28.06.2010 09:38

"Jarnú časť súťaže sme nezvládli podľa mojich predstáv a určite aj podľa predstáv funkcionárov a fanúšikov TJ Cerová.

Káder mužstva, čo sa týka futbalovej kvality mal určite na to, aby získal viacej bodov a dosiahol lepšieho konečného umiestnenia v tabuľke MO. Čo je ešte horšie ani hra vo viacerých zápasoch nezodpovedala možnostiam mužstva. Okrem objektívnych príčin a vážnych zranení hráčov T.Juríka, T.Vrablica a V.Ondroviča vidím príčinu slabých výkonov v prístupe hráčov k zápasom, v slabej dochádzke na tréningoch a u niektorých hráčov aj v prístupe k tréningom. V tejto oblasti sa budeme musieť v budúcnosti zlepšiť. Svoj podiel viny na tom nesiem aj ja ako tréner mužstva, ktorý je zodpovedný za prípravu a za vedenie mužstva v zápase.

Verím, že si z toho zoberieme všetci zainteresovaní ponaučenie a v budúcej sezóne pripravíme našim priaznivcom viacej radosti a potešenia z našej hry a z našich výsledkov."

Diskusia k článku :

Dátum: 06.07.2010

Vložil: Tomas Jurik

Titulok: zdravim

Cafte vsetci,myslim ze palo to zhodnotuil dobre,mna to zranenie mrzi:/ aleakosi som za to nemohol:D snad to budedobre do dalsej sezony a ze ostaneme po kope.zatim caf