Hodový zápas skončil po gólovej prestrelke výhrou !

07.10.2012 20:51

Nedeľa, 7.10.2012 , 15.00 h - štadión FK Cerová

FK CEROVÁ - Slovan Dubovce    6 : 3  (1:2)

GÓLY: 2.,71.a 90.min. Jozef BEŇA, 55.min. Peter HORŇÁK, 72.min. David ZELENKA,

           89.min. Ján SALAY - 40.a 62.min. Peter Chocholáček, 20.min. Michal Gregúrek.

CEROVÁ: Marek Holič - Peter Machlica (66.Ján Salay), Peter Nižník, Roman Vanek (K), Peter Horňák -

                 Marek Kubisa (85.Anton Veteška), Ján Filuš , Dávid Zelenka (88.Michal Gurín),

                 Martin Pípa - Marek Holásek , Jozef Beňa.

ŽK: Peter Nižník.

Rozhodovali: Miroslav Mlčúch (Jozef Jakubáč), Delegát ObFZ: nebol.

 

          V tomto zápase sme nastúpili po druhý krát doma. Prežívali sme hodovú nedeľu a o to viac bolo stretnutie očakávané aj zo strany verejnosti. Na zápase sa stretol veľký počet fanúšikov, no niektorí z nich nevydržali kvôli nepriaznivému počasiu až do konca. Tí ktorí odišli v polčasovej prestávke kvôli viac ako nepríjemnému dažďu a vetru prišli o veľa. Počasie síce natiahlo prestávku na 20 min. a nedovolilo ani predviesť celý program v podaní CEROVSKEJ ZUMBY, no v druhej časti hry sa trocha upokojilo a na ihrisku sa diali veci..... ale po poriadku... :

          Zápas začal pre domácich výborne. Už v druhej minúte poslal odrazenú loptu so siete hostí J.Beňa a otvoril skóre zápasu. Je možné že tento rýchly gól domácich trocha uspokojil a papierovo slabšieho súpera púšťali do nebezečných situácií. Domáci sa do polčasu strelecky nedokázali presadiť a gólové momenty prišli na strane hostí. Hostia v 20.minúte gólom M.Gregúrka vyrovnali a do polčasu sa kurióznym gólom  dostali do vedenia. Odkopnutá lopta z vlastnej polovice ihriska z kopačky P.Chocholáčka skončila po hrubej chybe domáceho brankára za jeho chrbátom. Hostia mali dokonca ďalšiu nebezpečnú príležitosť, keď pred inkasovaným gólom nás zachránila žrď. V druhom polčase  naše mužstvo chytilo zápas do svojich rúk , malo viac z hry a bolo lepším mužstvom. Keď v 55.min. gólom P.Horňáka vyrovnalo, zdalo sa len otázkou času, kedy padne ďalší gól. Ten však padol na druhej strane. Svojou strelou k žrdi dostal hostí do ďalšieho vedenia v 62.min. opäť P.Chocholáček. Domáca snaha o víťazný hodový zápas však neprestávala a o 9 minút sme zasa vyrovnali. Gól z pokutového kopu po faule na J.Filuša dal Jozef Beňa. O ďalšiu minútu sa domáci dostali dokonca do vedenia , po čom sme zápas už z rúk nepustili. Vedúci gól po peknej individuálnej akcii z ľavej strany dal D.Zelenka, ktorý tak gólom okorenil svoj výborný výkon. Snaha hostí o vyrovnanie bola už márna a v závere sa ešte dva krát presadili domáci. V 89.min. striedajúci J.Salay a v nastavenom čase zavŕšil svoj hattrick J.Beňa.

          Využili sme tak výhodu dvoch domácich zápasov v rade za sebou ziskom 6 bodov a výhrou sme si spríjemnili hodovú nedeľu. Do ďalšieho zápasu, tentokrát na pôdu vedúceho M.Hája tak nemusíme odchádzať pod tlakom a o ďalšie body z vonku sa určite "pobijeme" !

—————

Späť