M.Rapák a J.Vavrovič v stredu oslavujú !!!

20.04.2010 17:48

V stredu 21.4. oslávia dvaja hráči FK Cerová svoje narodeniny a tak je našou milou povinnosťou im zablahoželať.

V tento deň oslávi svoje 28.narodeniny hráč FK Cerová Juraj VAVROVIČ. Tento hráč prestúpil na Cerovú na jeseň 2002 z FK Senica a stal sa platným členom základnej zostavy. Do dnešného dňa odohral v cerovskom drese 189 zápasov, v ktorých vstrelil 20 gólov. Aj keď sa v súčastnosti nepripravuje z mužstvom k majstrovským zápasom, v prípade potreby je pripravený mužstvu pomôcť a my všetci dúfame, že jeho aktívna kariéra bude ešte dlho spájaná s cerovským futbalom.

V ten istý deň oslavuje svoje 27.narodeniny kmeňový hráč TJ Hlboké a momentálne na hosťovaní u FK Cerová Marek RAPÁK. Tento brankár ako člen mužstva FC Rybky prestúpil do TJ Hlboké, kde sa stal oporou mužstva dospelích v súťaži MO. Po jeho zhruba dvojročnej futbalovej pauze prišiel na hosťovanie do nášho klubu začiatkom tohto roka. Tu utvoril spolu s J.Vachom a P.Tomekom brankársku trojicu pre jarnú časť MO 2010. Do dnes odohral 2 zápasy a pevne veríme, že jeho počet úspešných štartov v drese FK Cerová bude narastať !

Juraj Vavrovič                     Marek Rapák

Obom hráčom k ich narodeninám želáme veľa zdravia, šťastia a úspechov a to hlavne v drese

F K   C E R O V Á !