Mužstvo pred úvodom sezóny !

26.07.2012 19:21

V nedeľu nás čaká posledný prípravný zápas doma so ŠAŠTÍNOM (29.7. o 17,30h) a tak je načase spomenúť zmeny ktoré po skončení jarnej časti nastali.

Svoje pôsobenie v našom mužstve ukončil po hosťovaní z FK Senica  Ivan ŠTORA  , ktorý v našom drese odohral 42 zápasov, v ktorých dal ako útočník 17 gólov. Jeho ďalšie futbalové kroky napokon smerovali do TJ Hlboké, kde bude pôsobiť v jesennej časti.

Ponuku zahraničného pôsobenia využil Stanislav MALÝ, ktorý tak odchádza za futbalom do Rakúska. V drese Cerovej odohral 124 zápasov,  v ktorých dal 91 gólov, pričom 4x bol najlepším strelcom mužstva a z toho 2x aj strelcom súťaže MO.

Hosťovanie po jarnej časti u nás skončilo Martinovi PÍPOVI, Petrovi HORŇÁKOVI, Marekovi KUBISOVI, Lukášovi VARGOVI a Dávidovi ZELENKOVI. Všetci menovaný však v našom mužstve zostávajú aj v ďalšej sezóne na hosťovaní, pričom L.VARGA a D.ZELENKA do nášho klubu natrvalo prestúpili a stali sa našimi kmeňovými hráčmi.

Do prípravy mužstva sa zapojil Tomáš JURÍK, ktorý sa vrátil zo zahraničia a tak možno s jeho službami počítať pre jesennú časť.

Skončilo sa hosťovanie aj našim hráčom v iných kluboch, no Tomáš VRABLIC (na jar v Rohove) ani Vladimír ONDROVIČ (v Hlbokom) prípravu s mužstvom nezačali !!!

Hosťovanie skončilo aj Martinovi SUROVÉMU v Radošovciach, no tento hráč do Radošoviec prestúpil a tak jeho pôsobenie v FK Cerová skončilo. V našom drese odohral 49 zápasov, v ktorých dal 15 gólov.

Novým hráčom v mužstve dospelích je po skončení dorasteneckého veku odchovanec klubu Peter MACHLICA.

Mužstvo pod vedením hrajúceho trénera Jána FILUŠA má 18 mien, z ktorých prípravu ešte po zranení nezačal Tomáš RÁČEK a naplno taktiež po zranení netrénuje ani Marek KUBISA.

Mužstvo odohralo 3 prípravné zápasy, v nedeľu ho čaká generálka doma so ŠAŠTÍNOM a o týždeň 5.8. prvé jesenné kolo doma s ORESKÝM. Všetky podrobnosti o zápasoch , rozlosovanie a štatistiky nájdete včas na našom webe!