OSLÁVILI SME 60.VÝROČIE VZNIKU .

05.07.2010 21:10

FK Cerová oslávil v nedeľu 4.7. 60.rokov svojej činnosti. Na ihrisku FK sa konal program k týmto oslavám:

Futbalový zápas: "A" mužstvo Cerová - Výber ObFZ Senica       2 : 4  (0:4), hralo sa 2x40.min.

góly: 54.min. Stanislav Malý, 76.min. vlastný gól (Ján Mindek) -

2.a 35.min. Peter Tokoš (Koválov), 7.min. Marek Kubisa (Jablonica),

10.min. Roman Ondráš (Radošovce).

zostava Výberu ObFZ Senica.pdf

"A" MUŽSTVO FK CEROVÁ

VÝBER ObFZ SENICA

V polčase tohto zápasu boli odmenení naši dorastenci za postup do MO. Odmeňovali ObFZ Senica ako aj FK Cerová.

DORASTENCI FK CEROVÁ - víťaz II.triedy MO

Následovala oficiálna časť osláv s príhovorom predsedu ObFZ SE pána Jozefa Rosu a predsedu FK Cerová pána Ing.Jozefa Baláža. ObFZ Senica venoval nášmu klubu pamätnú plaketu k 60.výročiu vzniku. FK Cerová udelila ocenenie týmto čestnám hosťom:

Bohuslav Pavlík, Pavol Černáček, Štefan Gálik, Miroslav Reha, Ľubomír Pavlík, Milan Ondruš, Pavol Hutta, Vladimír Jánoš, Ján Herda st., Lukáš Juráň.

FK Cerová odmenil najlepšieho strelca súťaže: stal sa ním strelec FK Cerová Stanislav Malý s 31 gólmi.

FK Cerová odmenila víťaza tipovačky na www.fkcerova.sk: stal sa ním Roman Kraľovič.

Oslava pokračovala futbalovým zápasom:

Cerová 2001 (mužstvo ktoré postúpilo do MO) - Starí Páni FK Senica        1 : 1  (0:0)  5:4 na pok.kopy

góly: 80.min. Dávid Šenigla - 50.min. Pavol Rehuš.

rozstrel z pok.kopu: Cerová- V.Harnúšek, J.Herda, R.Škojec, M.Tomek, D.Kassay.

Starí Páni SE - Ľ.Mikulka, J.Fila, R.Valjent, P.Baugartner (nedal V.Včelka)

zostava Cerová 2001.pdf                              zostava Starí Páni FK Senica.pdf

SPOLOČNÉ FOTO OBOCH MUŽSTIEV

V polčase zápasu Vedenie FK zablahoželalo členovi Výkonného Výboru FK a pokladníkovi FK Cerová Miroslavovi Gurínovi k jeho životnému jubileu 50.rokov.

Po oficiálnej časti osláv pokračovala zábava pri hudbe a s posedením so všetkými hráčmi.

FK Cerová ďakuje všetkým ktorí sa buď aktívne alebo ako fanúšikovia, hostia či diváci zúčatnili osláv 60.rokov vzniku FK CEROVÁ !!!

BOLI STE NA OSLAVÁCH?? DAJTE SVOJ NÁZOR !

Neboli nájdené žiadne príspevky.