OSLÁVILI SME 60.VÝROČIE VZNIKU .

05.07.2010 21:10

FK Cerová oslávil v nedeľu 4.7. 60.rokov svojej činnosti. Na ihrisku FK sa konal program k týmto oslavám:

Futbalový zápas: "A" mužstvo Cerová - Výber ObFZ Senica       2 : 4  (0:4), hralo sa 2x40.min.

góly: 54.min. Stanislav Malý, 76.min. vlastný gól (Ján Mindek) -

2.a 35.min. Peter Tokoš (Koválov), 7.min. Marek Kubisa (Jablonica),

10.min. Roman Ondráš (Radošovce).

zostava Výberu ObFZ Senica.pdf

"A" MUŽSTVO FK CEROVÁ

VÝBER ObFZ SENICA

V polčase tohto zápasu boli odmenení naši dorastenci za postup do MO. Odmeňovali ObFZ Senica ako aj FK Cerová.

DORASTENCI FK CEROVÁ - víťaz II.triedy MO

Následovala oficiálna časť osláv s príhovorom predsedu ObFZ SE pána Jozefa Rosu a predsedu FK Cerová pána Ing.Jozefa Baláža. ObFZ Senica venoval nášmu klubu pamätnú plaketu k 60.výročiu vzniku. FK Cerová udelila ocenenie týmto čestnám hosťom:

Bohuslav Pavlík, Pavol Černáček, Štefan Gálik, Miroslav Reha, Ľubomír Pavlík, Milan Ondruš, Pavol Hutta, Vladimír Jánoš, Ján Herda st., Lukáš Juráň.

FK Cerová odmenil najlepšieho strelca súťaže: stal sa ním strelec FK Cerová Stanislav Malý s 31 gólmi.

FK Cerová odmenila víťaza tipovačky na www.fkcerova.sk: stal sa ním Roman Kraľovič.

Oslava pokračovala futbalovým zápasom:

Cerová 2001 (mužstvo ktoré postúpilo do MO) - Starí Páni FK Senica        1 : 1  (0:0)  5:4 na pok.kopy

góly: 80.min. Dávid Šenigla - 50.min. Pavol Rehuš.

rozstrel z pok.kopu: Cerová- V.Harnúšek, J.Herda, R.Škojec, M.Tomek, D.Kassay.

Starí Páni SE - Ľ.Mikulka, J.Fila, R.Valjent, P.Baugartner (nedal V.Včelka)

zostava Cerová 2001.pdf                              zostava Starí Páni FK Senica.pdf

SPOLOČNÉ FOTO OBOCH MUŽSTIEV

V polčase zápasu Vedenie FK zablahoželalo členovi Výkonného Výboru FK a pokladníkovi FK Cerová Miroslavovi Gurínovi k jeho životnému jubileu 50.rokov.

Po oficiálnej časti osláv pokračovala zábava pri hudbe a s posedením so všetkými hráčmi.

FK Cerová ďakuje všetkým ktorí sa buď aktívne alebo ako fanúšikovia, hostia či diváci zúčatnili osláv 60.rokov vzniku FK CEROVÁ !!!

FOTOGALÉRIA Z OSLÁV !

BOLI STE NA OSLAVÁCH?? DAJTE SVOJ NÁZOR !

Neboli nájdené žiadne príspevky.