Prvú remízu sme uhrali na pôde lídra !

14.10.2012 18:59

Nedeľa, 14.10.2012 , 15.00 h - štadión OFK Mokrý Háj

OFK Mokrý Háj - FK CEROVÁ    0 : 0

 

CEROVÁ: Marek Holič - Anton Veteška , Roman Vanek (K), Peter Nižník, Peter Horňák -

                                      Marek Kubisa (55.Michal Gurín), Ján Filuš, Dávid Zelenka (83.Tomáš Ráček),

                                      Martin Pípa - Jozef Beňa, Marek Holásek .

ŽK: Jozef Beňa, Peter Horňák, Peter Nižník, Michal Gurín.

Rozhodovali: Pavol Mráz (Štefan Daniš), Delegát ObFZ: nebol.

             
        Tento zápas mal byť zápasom kola. Stretli sa prvé dve mužstvá tabuľky a vo vzájomnom súboji nastúpili aj dvaja najlepší strelci celej súťaže. Gólový súboj sa síce nekonal , keď všetci strelci 90 minút mlčali, no zápas mal svoju úroveň a prítomní diváci, ktorých sme očakávali aj viac , videli pekné akcie a gólové príležitosti. Po prvý krát sa po ťažkom zranení vrátil na ihrisko cerovský odchovanec T.Ráček.

         O najväčšie šance sa najviac starali naši chlapci, keď sami pred brankárom sa viac krát ocitli D.Zelenka, či M.Holásek. Svoje velké šance nepremenil ani J.Beňa, šancu na gól mal aj M.Pípa. V týchto momentoch na ihrisku kraĺoval domáci brankár J.Válka, ktorý nepustil hostí do gólovej radosti. Najmä v prvom polčase boli hostia aktívnejší a lepším celkom na ihrisku. V druhom dejstve domáci ožili a hrozili našim najmä zo štandartných situácií. Čistú gólovú šancu však nemali, keď v závere najviac pohrozil hlavičkou a z priameho kopu z ľavej strany Pobuda. V tomto momente sa zaskvel brankár M.Holič.

          Podľa priebehu zápasu by sa dalo povedať , že bod je pre hostí málo. Lenže každý bod z vonku má svoju cenu, pričom bod získaný u lídra súťaže, ktorý doteraz prehral jediný zápas a doteraz predvádza skvelé výkony a výsledky je bod o to cennejší. O týždeň sa doma stretneme s Koválovom a tento bod bude mať veľkú cenu ak tento zápas zvládneme...

—————

Späť