CEROVÁ - Dubovce 3 : 1 !!! - Rozhodli nové tváre !

17.kolo MO :  TJ CEROVÁ - TJ Slovan Dubovce       3 : 1 (1:1)

góly: 1:0 - 21.min. Silvester STARYCH (1. gól v súťaži)

1:1 - 28.min. Mário Mikula

2:1 - 55.min. Roman VANEK (9. gól v súťaži)

3:1 - 75.min. Silvester STARYCH (2. gól v súťaži)

Minutáž zápasu:

10.min. - veľká šanca S.Starycha a Z.Čecha, ktorých streli zlikvidoval brankár hostí R.Straka.

Z následného rohu minul v šanci hlavou R.Vanek bránu hostí.

12.min. - po rohovom kope minul bránu hostí z voleja P.Nižník.

21.min. - 1:0 - strelou k protiľahlej tyči otvoril skóre zápasu Silvester Starych.

28.min. - 1:1 - po strele z uhla dorazil do odkrytej domácej brány loptu do siete Mário Mikula.

37.min. - priamy kop domácich z kopačky R.Vaneka skončil v náručí R.Straku.

38.min. - hosťujúci M.Gregúrek nepremenil veľkú gólovú šancu, keď v sklze sám pred domácim

brankárom netrafil bránu J.Vacha.

42.min. - strela hosťujúceho M.Sprušanského po rohovom kope nad domácu bránu.

50.min. - nebezpečná strela S.Starycha len tesne minula bránu hostí.

55.min. - 2:1 - po rohovom kope prekonal brankára hostí hlavou Roman Vanek.

63.min. - po rohovom kope netrafil dobre M.Holásek hlavou loptu a nepremenil svoju sancu.

68.min. - po rohovom kope R.Vanek hlavou prekonal brankára R.Straku. Rozhodca Srnec

odpískal faul na hosťujúceho hráča.

72.min. - najväčšia šanca hostí v zápase. Brankár J.Vacho zneškodnil dva krát šancu hostí a

následne P.Nižník vykopol loptu z bránkovej čiary.

74.min. - riamy kop hosťujúceho R.Polláka zneškodnil J.Vacho.

75.min. - 3:1 - po centri za obranu usmernil loptu do siete hostí Silvester Starych.

ZOSTAVY MUŽSTIEV:

Cerová: Juraj Vacho - Peter Nižník, Anton Veteška (K), T.Ráček (46.Jozef Janák), Roman Vanek -

Tomáš Jurík, Michal Gurín (87.Jaroslav Herceg), Silvester Starych, Tomáš Vrablic -

Marek Holásek (80.Tomáš Mikulčík), Zdeněk Čech.

Tréner: Pavol Hutta, vedúci mužstva: Patrik Fukna.

Dubovce: Roman Straka - František Matúš, Miroslav Sprušanský, Ondrej Rybnikár, Milan Madák, Radoslav Juríček,

Michal Gregúrek (77.Peter Chocholáček), Patrik Mikuš, Roman Pollák (K), Tomáš Sprušanský,

Mário Mikula (80.Tomáš Mikula (87.Juraj Pollák)).

Tréner: Ivan Beneš, vedúci mužstva: Alojz Štepanovský.

Žlté karty: T.Vrablic, M.Gurín - M.Sprušanský, R.Juríček, R.Pollák.

Hlavný rozhodca: Radovan Srnec, asistent rozhodcu: Ladislav Cabadaj, delegát ObFZ: Emil Morávek.

V domácom drese chýbali: V.Ondrovič, L.Varga (stop za 4 ŽK), S.Malý (nemocný).