Remízová séria pokračuje aj po zápase s Brodským.

24.04.2011 20:34

22.kolo MO , nedela 24.4.2011 - štadión FK Cerová

FK CEROVÁ - TJ Baník Brodské           2 : 2  (0:1)

góly:  0:1 - 21.min. Peter Šebesta 

         1:1 - 55. min. Stanislav MALÝ (11m)

         1:2 - 60.min. Martin Bartal

         2:2 - 66.min. Stanislav MALÝ

Žlté karty: R.Vanek - J.Šarkozy, O.Štvrtecký, D.Miča.

Rozhodovali:  Štefan Petráš (Lukáš Černek), Delegát ObFZ Senica: Pavol Holič.

Do zápasu domáci nastupovali konečne s kompletným možným kádrom a po troch remízach v rade aj s túžbou po víťazstve. Zápas s tabuľkovým susedom bol aj bojom o šieste miesto .

Túžba mužstva po troch bodoch však nebola v prvom polčase jasne viditeľná pre domáceho fanúšika. Po oduševnených výkonoch v minulých bojoch bol prvý polčas vlažný zo strany domácich a nasadenie mužstva nebolo maximálne. Hostia sa tak dostávali do šancí, z ktorých jednu aj v 21.minúte premenil P.Šebesta - 0:1. Aj domáci mali príležitosti na skórovanie, no v prvom polčase sme zaznamenali len jednu strelu do priestoru brány hostí. Hneď v úvode druhého polčasu v 55.min. nariadil rozhodca Petráš pokutový kop po faule na S.Malého, ktorý ho sám aj bezpečne premenil - 1:1.Začiatok druhého polčasu bol zo strany domácich aktívnejší, no počasie našu snahu prerušilo. Pre hustý dážď a búrku rozhodca na desať minút zápas prerušil. Naši na zostatok zápasu nastúpili v nových dresoch a aktívnejšie.  Ďalšia snaha domácich však bola zastavená vydareným protiútokom hostí, ktorý opäť vsietili vedúci gól - v 60.min. skóroval M.Bartal - 1:2. Cieľom domách tak bolo zasa iba vyrovnanie, ktoré však prišlo už o 6 minút. V 66.min. dopomohol chybou brankár hostí J.Vrtal S.Malému, ktorého priamy kop skončil v bráne - 2:2. Za stáleho dažďa a na mokrom teréne sa zápas už dohral, no domáci na víťazný gól nedosiahli.

Domáci tak neprerušili žiadnu svoju sériu: ani v siedmom zápase roku 2011 sme neprehrali, aj po štvrtý krát za sebou sme remizovali a po štvrtý krát za sebou neskóroval nik iný ako S.Malý.

Cerová: Marek Holič - Lukáš Varga, Roman Vanek, Peter Nižník , Anton Veteška (K) -

                               Martin Pípa ,Michal Gurín ,Tomáš Ráček ,

                               Roman Kralovič (75.Slavomír Veteška (90.Marek Holásek)) -

                               Stanislav Malý, Dávid Zelenka (24.Ivan Štora).

            Tréner: Pavol Hutta , Vedúci mužstva: Patrik Fukna.

TABUĽKA

ŠTATISTIKA MUŽSTVA

—————

Späť