Spravodlivý debakel v Sekuliach ...

08.04.2012 20:29

20.kolo MO , Nedeľa 8.4.2012 o 16.00 hod.

FC Hoteling Sekule - FK CEROVÁ    4 : 0  (1:0) 

Góly: 17.min. Peter Kunštek, 50.min. Vladimír Hujsa, 53.min. Andrej Trajlínek, 67.min. Miroslav Vávra..

Cerová: Marek Holič - Peter Horňák, Lukáš Varga, Peter Nižník, Roman Vanek (K) -

                                   Michal Gurín (46.Dávid Zelenka), Martin Pípa, Marek Kubisa, Jozef Beňa -

                                   Marek Holásek (60.Ján Filuš), Stanislav Malý (55.Marek Ochránek).

 

Tréner:  Ján Filuš,    Vedúci mužstva: Anton Veteška.

ŽK: J.Beňa.

Rozhodovali: Martin Daniel (Ladislav Cabadaj) Delegát ObFZ: Marián Bašnár.

     Tento zápas bol duelom dvoch tabuľkových susedov z dolnej polovice tabuľky. Výsledok je však rozdielom triedy a výkon, ktorý naše mužstvo predviedlo určite neuspokojil fanúšikov Cerovej.

     Na strelenie gólu sa aj v tomto zápase mužstvo nadrelo, pričom ani dnes to nevyšlo. Streleckú márnosť podtrhol S.Malý, ktorý vo svojej šanci v prvom polčase nikým nekrytý hlavičkou netrafil bránu. Táto príležitosť predchádzala gólu domácich. Po väčšine času sme videli zápas bez množstva gólových šancí. Naše mužstvo malo v prvom polčase iba spomínanú šancu S.Malého a v druhom až ku koncu zápasu, kedy bolo o všetkom rozhodnuté. Dokonca prvú strelu , ktorá mala ohroziť domácu bránu sme zaznamenali až v 69 minúte !!! Bránu súpera sme trafili priamou strelou až v samom závere !!! Dnes však nášmu mužstvu nechýbala iba streľba , ale výkon, ktorý by stačil určite na bodový zisk. Domáci boli zdolateľní a o ich góly sme sa v podstatnej miere postarali my svojimi chybami, ktoré boli neodpustiteľné a spravodlivo potrestané. Góly padali dokonca aj po našich štandartných situáciách, ktoré nezakončené na jednej strane končili gólom, alebo šancou domáceho týmu na strane druhej. Mužstvu chýbala aj bojovnosť a snaha pobiť sa o výsledok, keď najmä po rychlých góloch po sebe v druhom polčase sme sa zmierili s prehrou.

     V treťom zápase v rade za sebou sme nedokázali skórovať a inkasovali sme sedem gólov. Určite treba po tomto zápase zodvihnúť hlavy, zabojovať a predviesť, že mužstvo je zložené s cieľom vyhrávať a predvádzať výkony, ktoré k víťazstvu pomôžu.

—————

Späť