Strelecké prebudenie na úkor posledného !

22.kolo MO : TJ CEROVÁ - TJ Popudinské Močidlany     5 : 0  (4:0)

góly:  1:0 - 13.min. Stanislav MALÝ (25.gól v sezóne)

2:0 - 33.min. Stanislav MALÝ - 11m (26.gól v sezóne)

3:0 - 35.min. Tomáš JURÍK (3.gól v sezóne)

4:0 - 44.min. Zdeněk ČECH (1.gól v sezóne)

5:0 - 81.min. Silvester STARYCH (3.gól v sezóne)

Minutáž zápasu:

1.min.: Do úvodnej šance sa dostal hosťujúci M.Foriška, no jeho strela skončila v rukaviciach J.Vacha.

2.min.: Prvá šanca domácich, no v sľubnej príležitosti bránu súpera prestrelil M.Gurín.

12.min.: Priamy kop z diaľky zahrával domáci P.Nižník, no jeho strelu vyrazil brankár Pivák.

13.min.: Pekná akcia domácich s gólovým zakončením. Loptu potiahol k pokutovému územiu hostí

S.Starych, prihral S.Malému a ten sa pred brankárom nemýlil - 1:0

15.min.: Priamy kop hostí zahrával M.Foriška vysoko nad domácu bránu.

17.min.: Po rohu M.Gurína poslal z voleja R.Vanek vysoko nad bránu hostí.

22.min.: Z voleja poslal loptu nad bránu hostí Z.Čech.

33.min.: Obranca hostí sa dopustil faulu na S.Malého a bol nariadený pokutový kop. S.Malý ho bezpečne

premenil - 2:0

35.min.: Najkrajšia akcia stretnutia s gólovým koncom ! Po ľavom krídle potiahol loptu do 16-ky hostí

S.Starych a časovanou prihrávkou ponúkol T.Juríkovy zakončenie z troch metrov- 3:0.

42.min.: Priamy kop hostí zahral M.Foriška do rúk J.Vacha.

44.min.: Akcia T.Juríka a T.Ráčka pred 16-kou hostí a odrazenú loptu poslal do siete osamotený Z.Čech- 4:0.

54.min.: Po rohu S.Starycha hlavičkoval za seba R.Vanek a loptu tesne vedľa brány tečoval S.Malý.

65.min.: Po rohu S.Starycha strieľal S.Malý tesne nad bránu hostí.

67.min.: Do protiútoku sa dostal hosťujúci Kosír a M.Foriška zakončil len do rúk J.Vacha.

70.min.: S.Starych poslal prudkú strelu tesne nad bránu hostí.

76.min.: Najväčšia šanca hostí! Po zaváhaní obrany O.Hološka vo veľkej príležitosti nedokázal prekonať J.Vacha.

Svoju strelu optrel o hornú žrď.

81.min.: Výborná prihrávka R.Vaneka do behu S.Starychovi, ten vnikol do pok.územia hostí, zasekol obrancu a

strelou k žrdi uzavrel skóre zápasu - 5:0.

84.min.: Pre zranenie skončil v zápase domáci T.Jurík. Domáci dohrávali desiati.

85.min.: Veľkú šancu hostí vyriešil brankár J.Vacho, keď vychytal O.Hološku.

88.min.: Priamy kop z uhla zahrával domáci P.Nižník a na zadnej žrdi nedokázal S.Malý usmerniť loptu do siete.

ZOSTAVY:

Cerová: Juraj Vacho - Peter Nižník - Anton Veteška (K), Jozej Janák (59.Lukáš Varga), Roman Vanek -

Tomáš Jurík, Michal Gurín (46.Tomáš Mikulčík), Silvester Starych, Tomáš Ráček (70.Slavomír Veteška)-

Zdeněk Čech, Stanislav Malý.

Tréner: Pavol Hutta, vedúci mužstva: Ján Čerešník.

P.Močidlany: Patrik Pivák - Vladimír Gergel, Ján Sloboda, Peter Belaj (35.Lukáš Božek), Ivan Šteflík, Jozef Kopálek,

Ondrej Hološka, Michal Foriška, Peter Bartošík (K), Vladimír Kudláč, Igor Krchňavý (46.Marián Kosír).

Tréner: Martin Lukáč, vedúci mužstva: Jozef Hološka.

Žlté karty: bez kariet.

Hlavný rozhodca: Juraj Otrubčák, asistent rozhodcu: Pavol Dzindzik st., delegát ObFZ: Miroslav Maca.

V domácom drese chýbali: V.Ondrovič, T.Vrablic (zranenie), M.Holásek (8 ŽK).