28.03.2010 18:02

18.kolo MO :  TJ Lakšárska Nová Ves - TJ CEROVÁ        1 : 0  (1:0)

gól: 1:0 - 29.min. Roman Kadlic.

Minutáž zápasu:

3.min.  - v šanci sa ocitol M.Kubeňák, brankár Cerovej Rapák všetko vyriešil.

12.min.  - tesne vedľa brány hostí strielal M.Kubeňák.

21.min.  - prvá strela hostí. M.Gurín mieril vedľa brány.

29.min.  - 1:0 - R.Kadlic vnikol cez obranu hostí do vnútra pok.územia a strelou k žrdi

otvoril skóre zápasu.

36.min.  - R.Winkler svojou strelou len tesne minul bránu hostí.

37.min.  - po rohu M.Gurína hlavičkoval nad bránu R.Vanek.

43.min.  - nad bránu domácich poslal strelu T.Jurík.

45.+min.- po priamom kope P.Nižníka hlavičkoval T.Vrablic do žrde domácej brány.

57.min.  - pravou nohou vystrelil nad domácu bránu P.Nižník.

66.min.  - po centri T.Vrablica nezasiahol hlavou loptu R.Vanek, následná strela

Z.Čecha skončila vysoko nad bránou.

69.min.  - M.Holásek vnikol do pok.územia domácich, po čom nasledoval zákrok Dojčana

na hráča hostí - hlavný rozhodca nereagoval.

72.min.  - po centri strieľal domáci Dojčan z voleja nad bránu hostí.

73.min.  - domáci J.Filuš v šanci sám pred brankárom M.Rapákom, ktorý hostí zachránil

na dva krát od druhého gólu.

75.min.  - po priamom kope hlavičkoval V.Ondrovič tesne vedľa brány.

82.min.  - vo veľkej šanci sa ocitol osamotený P.Haramia ktorý z desiatich metrov minul bránu hostí.

88.min.  - domáci J.Tekula prenikol popri brankovej čiare až k M.Rapákovi, ktorý mu v

poslednej chvíli loptu zobral do svojich rukavíc. V tej samej minúte zahodil svoju

šancu na gól M.Kubeňák.

L.N.Ves:   Ján Cigánek - Juraj Tekula, Peter Jablonický (63.Patrik Haramia), Ján Filuš, Jozef Dojčan,

Roman Kadlic, Adrián Cipruš (47.Miroslav Velický), Róbert Winkler (K), Daniel Valla,

Martin Kubeňák (90.Dušan Štajer), Jozef Cingel.

Tréner:    Ján Filuš, vedúci mužstva: Vladimír Orgoň.

Cerová:   Marek Rapák - Lukáš Varga, Anton Veteška (K), Roman Vanek, Peter Nižník - Tomáš Jurík,

Michal Gurín, Tomáš Vrablic - Zdeněk Čech, Vladimír Ondrovič (80.Tomáš Mikulčík), Marek Holásek.

Tréner:   Pavol Hutta, vedúci mužstva: Patrik Fukna.

Žlté karty: P.Haramia - A.Veteška, T.Vrablic.

Hlavný rozhodca: Thao Tran Ding, asistent rozhodcu: Peter Holenka, delegát ObFZ: Peter Mikuš.

V drese hostí chýbali: S.Malý (nemocný), T.Ráček (zranený), S.Starych (povinnosti v zamestnaní),