ÚSPEŠNÝ ROK 2012 PRE DORAST FK CEROVÁ

28.10.2012 09:48

     FK Cerová reprezentujú v súťažiach ObFZ Senica dve mužstvá a jedno z nich v sobotu 27.10. posledným zápasom ukočilo jesennú časť MO ako aj celý futbalový rok 2012.

     V jarnej časti dorastenci odohrali 12 zápasov s 5 výhrami, 5 prehrami a 2 remízami. Mužstvo nemuselo bojovať o záchranu a na konečnom desiatom mieste skončilo s 13 bodovým náskokom pred posledným Unínom.

     Práve skončenú jesennú časť nezačali naši dorastenci najlepšie, keď prvé štyri zápasy prehrali pričom dva krát o jediný gól, raz o tri a jediný debakel utŕžili v Š.Humenciach 6:1. V tomto období boli hlavné problémy so zložením mužstva pred zápasmi. V niektorých zápasoch sme nenastúpili v plnom počte a hráči hrali aj so zdravotnými problémami. Chybu bolo v tomto čase treba hladať v prístupe niektorých hráčov a v záujme o iné aktivity, ktorým niektorí dávali prednosť pred futbalom. V ďalšom období sa prejavila súdržnosť kolektívu , zocelila sa partia a dorast mohol vďaka poctivej účasti chalanov aj kvalitne trénovať. K ďalším úspechom určite dopomohli aj spoločné tréningy s našim "A" mužstvom. Od piateho kola až do dnes zostalo mužstvo neporazené, vyhralo všetky zápasy v týchto deviatich zápasoch si vyrobilo fantastické skóre 42:4 !!! Zmenila sa aj hra mužstva , výsledky neboli náhodné keď v každom zápase hráči odovzdali všetko na ihrisku do poslednej minúty. Svojimi výkonmi a výsledkami si na svoju stranu naklonili fanúšikov, ktorí si "svoje" mužstvo našli aj na ihriskách súpera. Zákonite tak pomaly stúpali v tabuľke a zimnú prestávku tak prežijú na popredných priečkach. Určite najväčšiu zásluhu na tomto má tréner Bohumír Drímal so svojim vedúcim mužstva Gustom Jurovatým a samozrejme kolektív hráčov celého mužstva.

     Vedenie FK Cerová chce aj touto cestou poďakovať všetkým , ktorí stoja za činnosťou DORASTU nášho klubu, za výkony, výsledky a za vzornú reprezentáciu klubu i celej obce. Ďakujeme hráčom a vedeniu mužstva za prístup a celú činnosť v roku 2012. Pevne veríme, že séria deviatich víťazných zápasov v rade týmto nekončí a dôsledná príprava na jarnú časť prinesie čo najdlhšie pokračovanie tejto série.

 

FK CEROVÁ svojim dorastencom GRATULUJE a ĎAKUJE za činnosť v roku 2012 !

 

Ľubomír Pavlík, predseda FK Cerová

 

 

 

—————

Späť