V 98.minúte sa zrodila po tretí krát za sebou remíza 1:1 !!!

17.04.2011 21:03

21.kolo MO , nedela 17..2011 - štadión TJ KOVÁLOV

TJ Koválov  -  FK CEROVÁ           1 : 1  (0:1)

góly: 0:1 - 45.+4.min. Stanislav MALÝ

         1:1 - 90.+8 min. Peter Tokoš 

Žlté karty: T.Buraj, J.Ivánek - M.Holič, R.Kralovič, M.Gurín.

Rozhodovali:  Miroslav Mlčúch (Jozef Jakubáč), Delegát ObFZ Senica: Miroslav Maca.

Do tohto zápasu nastupovali obe mužstvá v rozdielnom rozpoložení. Domáci tri krát po sebe nezískali ani bod, naše mužstvo zasa v jarnej časti neprehralo. Tréner Hutta nemohol počítať s nasadením zraneného I.Štoru, no mohol už počítať s R.Kraľovičom, ktorý vynechal pre trest posledný zápas.

Aktívnejší boli celý zápas domáci, no hostia sa nepúšťali s domácimi do otvorenej partie a takticky prehusťovali stred poľa a na vlastnej polovici nepúšťali Koválov do kombinácií. Aj napriek tomu však mali domáci v úvode veľkú šancu, no zachránila nás žrď brány Holiča. Naši prechádzali do rýchlych brejkov, z ktorých vyšiel jeden v nadstavenom čase prvého polčasu. S.Malý svoju šancu sám pred domácim brankárom premenil a otvoril skóre - 0:1.

V druhom polčase mali domáci územnú prevahu a stále viac sa snažili o vyrovnanie. Obrana hostí však pracovala takmer bezchybne a z hry sa domáci už do konca zápasu nedostali do šance. Problémom boli pre hostí štandartné situácie, z ktorých domáci hrozili viac. V jednom prípade zachraňoval na čiare L.Varga, v druhom zasa žrď brány. Sily hostí rychle odchádzali a bolo možno otázkou času, kedy domáci svoj tlak vystupňujú. Ten čas im nakoniec ponúkol hlavný rozhodca, keď po avizovaní piatich minút nastavenia nechal domáci tlak až do 98.minúty. Hostia "vyrobili" rohový kop pre domácich a po chybe brankára Holiča domáci hlavou vyrovnali - 1:1. Domáci si po druhom polčase gól zaslúžili, no gól v 98.minúte zamrzí. Je jasné že sa hrá až do posledného hvizdu, no zrejme nezáleží na tom koľko minút nastavenia rozhodca avizuje ........

Cerová: Marek Holič - Lukáš Varga, Roman Vanek, Peter Nižník , Anton Veteška (K) -

                               Martin Pípa ,Michal Gurín ,Tomáš Ráček , Roman Kralovič (88.Marek Ochránek) -

                               Stanislav Malý, Dávid Zelenka (71.Slavomír Veteška).

            Tréner: Pavol Hutta , Vedúci mužstva: Patrik Fukna.

TABUĽKA