V Čáčove to bola jednoznačná záležitosť !

10.06.2012 20:37

29.kolo MO , Nedeľa 10.6.2012 o 17.30 hod.

FK Čáčov - FK CEROVÁ    1 : 8  (0:4) 

Góly: 51.D.Miča - 8.a 21.min.Jozef BEŇA, 40.a 75.min.Stanislav MALÝ, 67.a 82.min.Ivan ŠTORA, 45.Michal GURÍN, 78.Dávid ZELENKA.

Cerová: Marek Holič - Marek Holásek, Lukáš Varga, Peter Nižník, Roman Vanek (K) -

                                   Dávid Zelenka , Michal Gurín (46.Ivan Štora), Ján Filuš, Martin Pípa (72.Marek Ochránek) -

                                   Stanislav Malý , Jozef Beňa .

Tréner:  Ján Filuš,    Vedúci mužstva: Anton Veteška.

ŽK: Jozef Beňa.

Rozhodovali: Peter Tokoš (Milan Hurbánek) Delegát ObFZ: Ľuboš Štora.

      Po troch výhrach v rade sme do Čáčova odchádzali s jednoznačným cieľom potvrdiť súčasnú formu a vyhrať, čo sa od úvodu zápasu ukázalo ako realistické a výsledok tomu napokon aj  nasvedčuje. Mužstvu po dlhodobo zranených T.Ráčkovi a A.Veteškovi chýbal P.Horňák, ktorý po 8 ŽK si už v tejto sezóne nezahrá a po piatkovom tréningu aj M.Kubisa, ktorý sa vážne zranil a svoje jarné hosťovanie na Cerovej tak ukončil nie najlepším spôsobom. Po jeho výkonoch v drese Cerovej je to určite značné oslabenie mužstva...

     L.Varga odohral svoj 100.zápas v drese Cerovej, M.Pípa svoj 50 zápas v drese Cerovej a M.Holásek svoj 130. zápas v drese Cerovej. S.Malý vsietil v drese Cerovej svoj 90.gól !!!

     Stretnutie malo od začiatku jednoznačný priebeh aj keď domáci sa snažili od začiatku našich napadať a aj po inkasovaných góloch sa v zápase nevzdali. Naše mužstvo však bolo tým lepším na ihrisku a domáci nás nedonútili v zápase naplno drieť počas celých 90 minút a tak prichádzali aj na našej strane chyby, zaváhania a nepresnosti. Náš výkon však tentoraz stačil na súpera v takej podobe aký sme podali a možno povedať že výsledok sa zrodiľ poľahky. Škoda inkasovaného gólu, no po niektorých situáciách pred našou bránou treba priznať že domáci nemuseli skórovať len raz ... Aj keď sme hrali "vonku" boli to povinné tri body, ktoré sme aj získali. Po troch zápasoch po sebe máme 9 bodov a skóre 18:4 . Momentálne nám patrí 4 priečka v priebežnej tabuľke a cieľom pred posledným kolom je zdolať P.Močidlany a súťaž na tejto priečke aj zakončiť !!!