V domácom súboji so Smolinským góly nepadali !

23.05.2011 21:09

26.kolo MO , nedela 22.5.2011 - štadión FK Cerová

FK CEROVÁ - TJ Smolinské           0:0

Žlté karty: P.Nižník, S.Malý.

Rozhodovali:  Peter Rusinko (Pavol Herceg), Delegát ObFZ Senica: Miroslav Maca.

Pred týmto zápasom ťahalo naše mužstvo šesťzápasovú sériu bez výhry, no prelomiť sa ju nepodarilo ani doma so Smolinským. Kvôli vylúčeniu M.Holiča v M.Háji sa po prvý krát v ročníku postavil do našej brány M.Rapák a gól neinkasoval. Do zápasovej súpisky sa vrátili stále ešte nie dokonale vyliečení I.Štora a R.Kraľovič, no do hry nezasiahli a v mužstve sa nenašiel nik, kto by prekonal brankára hostí.

V prvom polčase bola spočiatku hra vyrovnaná, no domáci sa predsa len snažili o skórovanie viac. Asi najväčšiu šancu mal v prvom polčase S.Malý, no po peknom uvolnení nastrelil žrď brány Gavorníka. V druhom polčase mali už domáci celkovú územnú aj hernú prevahu, pripravili si aj šance na gól, no ani jednu sme nepremenili. Najviac si pýtala gól príležitosť M.Gurína, ktorého uvolnil po individuálnej akcii S.Malý, no jeho zakončenie "z prvej" vo vyloženej šanci bránu hostí neohrozilo.

Na domácom mužstve bola miestami cítiť kŕčovitosť a nemohúcnosť prekonať výsledkovú krízu a domáci hráči sa v snahe o zakončenie viditeľne trápili. Priamočiare zakončenie do priestoru brány asi najviac chýbalo na ceste k trom bodom a ku strelenému gólu. Snaha sa mužstvu uprieť nemôže ani v tomto zápase, hráči určite zápas neodchodili aj keď slnečné počasie neprialo veľkým fyzickým výkonom. Obe mužstvá sa však postarali o rýchlu hru a aj napriek výslednému skóre sa diváci nenudili a aj nestranný divák musel byť s úrovňou zápasu spokojný. Takému futbalu však chýbajú góly a tie momentálne chýbajú práve nášmu mužstvu stále viac a viac ....

Michal Gurín odohral svoj 180 zápas a David Zelenka odohral svoj 10 zápas v drese FK Cerová.

Cerová: Marek Rapák - Lukáš Varga ,Roman Vanek, Peter Nižník , Anton Veteška (K) -

                               Martin Pípa ,Michal Gurín ,Tomáš Ráček ,Dávid Zelenka -

                               Stanislav Malý, Marek Holásek (78.Jaroslav Herceg).

 Tréner: Pavol Hutta , Vedúci mužstva: Patrik Fukna.

 

TABUĽKA

ŠTATISTIKA MUŽSTVA

 

VÝSLEDKY 26.KOLA MO

STRAŽE - RADOŠOVCE    3:3

L.N.VES - ORESKÉ   0:2

RYBKY - KOVÁLOV   0:0

HLBOKÉ - BRODSKÉ   6:1

P.MOČIDLANY - JABLONICA   2:2

DUBOVCE - Š.HUMENCE   2:4

SEKULE - M.HÁJ   4:0

—————

Späť