V Smolinskom sme prehrali a klesli v tabuľke !

02.05.2010 20:14

23.kolo MO : TJ Smolinské - TJ CEROVÁ      3 : 1  (1:1)

góly:  1:024.min. Michal Stanický

1:1 - 35.min. Zdeněk ČECH (2.gól v sezóne)

2:171.min. Mário Péči

3:176.min. Michal Stanický

Minutáž zápasu:

2.min: V prvej šanci zápasu sa ocitol hosťujúci Z.Čech, no jeho strela z 5 metrov skončila v náručí brankára.

4.min: Tvrdá strela hosťujúceho S.Starycha z veľkej diaľky skončila po brankárovom zákroku vedľa.

7.min: Po veľkej chybe M.Gurína, kedy poslal nepresnou hlavičkou domáceho D.Rišku do šance, skončila jeho

strela nad bránou hostí.

11.min: Opäť sa ocitol v šanci domáci D.Riška, no jeho strelu zrazil R.Vanek.

24.min: Po tom čo domáci hráč poslal z veľkého uhla vo vnútri 16-ky strelu na bránu, tečoval a dorazil loptu tesne

za bránkovú čiaru domáci M.Stanický - 1:0.

34.min: V sľubnej príležitosti sa ocitol hosťujúci S.Starych, no lopta po jeho strele oblúčikom skončila nad bránou.

35.min: Pekná akcia hostí s gólovým koncom: center z ľavej strany od S.Starycha na zadnú žrď podbehol domáci

brankár a Z.Čech ju hlavou usmernil do siete - 1:1.

38.min: Priamy kop P.Nižníka skončil v náručí domáceho brankára.

39.min: Po ceľkej chybe obrany sa ocitol sám pred brankárom M.Rapákom D.Riška, no jeho lob skončil až za bránou.

46.min: Domáci M.Stanický sa predribloval do hosťujúcej 16-ky, no jeho strelu chytil M.Rapák.

47.min: Opäť strieľal na bránu hostí M.Stanický, tentoraz bránu netrafil.

51.min: Strela M.Péčiho z priameho kopu skončila vedľa brány M.Rapáka.

59.min: Z veľkej diaľky strieľal hosťujúci S.Starych do rúk domáceho brankára.

69.min: K zakončeniu v 16-ke domácich sa dostal S.Malý, no jeho strážca R.Okasa jeho strelu zblokoval.

71.min: Priamy kop zhruba z 25 metrov poslal M.Péči presne k žrdi brány M.Rapáka - 2:1.

76.min: Domáci našli dlhou loptou za obranu úplne voľného M.Stanického, ten zasekol vybehnutého

brankára hostí a do odkrytej brány zvýšil na 3:1.

82.min: Priamy kop domáceho R.Maderiča z uhla skončil nad bránou hostí.

84.min: Po presnej strele hosťujúceho M.Gurína, ktorá smerovala do horného roku sa blisol svojim zákrokom

domáci brankár R.Gavorník a loptu vyrazil na roh.

ZOSTAVY:

Smolinské: Radoslav Gavorník - Róbert Filípek (K), Radoslav Maderič, Peter Eisner (89.Róbert Polák), Juraj Ovečka,

Dávid Jarábek (73.Marek Došek), Radko Okasa, Martin Masár, Mário Péči, Michal Stanický,

Dávid Riška (89.Milan Mihálik)

Tréner: Jozef Došek , Vedúci mužstva: Miroslav Masár.

Cerová:  Marek Rapák - Peter Nižník - Anton Veteška (K), Lukáš Varga, Roman Vanek - Michal Gurín,

Marek Holásek (66.Slavomír Veteška), Silvester Starych, Tomáš Ráček - Zdeněk Čech, Stanislav Malý.

Tréner: Pavol Hutta, vedúci mužstva: Patrik Fukna.

Žlté karty: Tomáš Ráček.

Hlavný rozhodca: Roman Blažek, asistent rozhodcu: Marián Bednár, delegát ObFZ: Milan Machlica.

V domácom drese chýbali: V.Ondrovič, T.Jurík(zranenie), J.Janák (zranenie).

Výsledky 23.kola:

Smolinské - Cerová    3:1
Radošovce - L.N.Ves 2:0
Hlboké - Oreské 0:2
Sekule - M.Háj 4:1
Jablonica - Š.Humence 3:2
Koválov - Dubovce 5:1
P.Močidlany - Kopčany 2:1
Brodské - Rybky 3:3

Tabuľku po 23.kole nájdete TU !