21.kolo MO : FC RybkyTJ Baník Brodské - TJ CEROVÁ     2 : 1  (1:0)

góly:  1:0 - 35.min. Miroslav Michalovský

1:164.min. Stanislav MALÝ (24. gól v sezóne)

2:1 - 90.+5.min. Andrej Huliman.

Minutáž zápasu:

ZOSTAVY MUŽSTIEV:

0.min. 20 sekunda: Úplne sám pred hosťujúcim brankárom Vachom sa oci tol David Hnát, no prestrelil

bránu.

3.min.: Opäť sa ocitol sám pred brankárom Vachom D.Hnát, no znova v sklze netrafil bránu!

5.min.: Po strate lopty R.Vanekom sa rútil sám na Vacha P.Rehák. Ten sa však rozhodol obchádzať

brankára hostí a po kľučkovaní nedokázal zakončiť.

13.min.: Po ďalšej strate lopty hostí strieľal domáci G.Trubiroha tesne vedľa brány.

14.min.: G.Trubiroha sa dokázal poľahky dostať cez troch hosťujúcich hráčov až do 5-ky hostí, no pri

zakončení nastrelil J.Vacha. Po následnom rohu vypadla lopta J.Vachovi z rúk a D.Hnát dorážkou

netrafil odkrytú bránu !

17.min.: Prvé ohrozenie brány domácich. Tečovaná strela S.Starycha z diaľky veľa práce domácemu

brankárovi T.Zongorovi nenarobila.

24.min.: Priamy kop J.Joniaka skončil v rukaviciach J.Vacha.

27.min.: Z veľkej ďialky vystrelil hosťujúci R.Vanek, no lopta skončila nad domácou bránou.

35.min.: Po kombinančnej akcii domácich v pokutovom území hostí zakončil strelou pod brvno Miroslav

Michalovský - 1:0.

39.min.: Vo veľkej šanci sa ocitol domáci J.Joniak, no nastrelil brankára J.Vacha.

40.min.: Prvá výraznejšia šanca hostí. Kombinačnú akciu zakončil technickou strelou mimo brány S.Malý.

41.min.: S.Starych zakončil z veľkej dialky vedľa brány.

Prvý polčas skončil. Domáci mali neustálu výraznú prevahu, no nepremenili viacero vyložených šancí.

Pre fanúšika hostí skončil prvý polčas sklamaním.

51.min.: Priamy kop P.Nižníka skončil nastrelením hráča hostí v domácom múre.

54.min.: Vo veľkej šanci sa ocitol hosťujúci S.Malý, no sám v 5-ke domácich prekopol bránu.

56.min.: Po rohovom kope S.Malího úplne sám hlavičkoval Z.Čech, no bránu prestrelil !

60.min.: S.Malý sa dostal s loptou do pokutového územia domácich, obohral obrancu, no v momente

streli mu poskočila lopta, ktorá skončila vysoko nad bránou.

62.min.: Po centri S.Starycha sa na zadnej žrdi ocitol nekrytý Z.Čech, no brankár T.Zongor s námahou

zachránil. Domáci brankár sa pri zákroku vážnejšie zranil.

64.min.: Z následného rohu S.Starycha vyrovnal hlavičkou k žrdi S.MALÝ - 1:1.

66.min.: Vo vyloženej šanci sa ocitol osamotený T.Ráček, no domáci brankár svojim vybehnutím zabránil

gólu.

69.min.: Pred domácim brankárom sa ocitol S.Malý, no opäť zachránil stále zranený brankár Zongor.

Po tomto zákroku musel domáci brankár striedať. V bráne sa ocitol J.Hrdlička bez skúseností

na tomto poste.

78.min.: V šanci bol znova S.Malý, no urobil brankárovi dlhú kľučku a zakončiť už nedokázal.

Do tejto chvíle mali hostia veľkú prevahu, no nedokázali náhradného brankára výraznejšie ohroziť.

Kvôli dlhej pauze pri striedaní domáceho brankára rozhodca nastavil 6.minút.

90.+5.min.: Ojedinelá akcia domácich. Do 16-ky sa prekľučkoval D.Hnát, nebezpečne vystrelil tečovanou

strelou na J.Vacha, ten s námahou loptu vyrazil. Nik z hostí nedokázal dostať loptu do

bezpečia a napokon ju poslal A.Huliman strelou k žrdi do siete - 2:1.

Cerová: Juraj Vacho - Peter Nižník - Anton Veteška (K), Slavomír Veteška, Roman Vanek - Tomáš Jurík ,

Michal Gurín (58.Tomáš Vrablic), Silvester Starych, Tomáš Ráček - Zdeněk Čech, Stanislav Malý.

Tréner: Pavol Hutta, vedúci mužstva: Ján Čerešník.

Brodské: Tomáš Zongor (75.J.Hrdlička) - Peter Rehák (52.Vladimír Vašek), Martin Praženka (K),

Marek Richtárik, Ondrej Hnát, Miroslav Michalovský (Erik Bartal), Gabriel Trubiroha, Ivan Kavecký,

Andrej Huliman, Jozef Joniak, David Hnát.

Tréner: Eduard Hesek, vedúci mužstva: Milan Šimkovič.

Žlté karty: bez kariet.

Hlavný rozhodca: Ján Lapoš, asistent rozhodcu: Peter Martinovský ml., delegát ObFZ: Milan Machlica.

V domácom drese chýbali: V.Ondrovič, J.Janák, L.Varga, M.Holásek (8 ŽK).