Zmeny v "A" mužstve v jarnej časti !

27.02.2013 21:38

      AKTUALIZOVANÉ 23.3.2013 !!!

          Nové zmeny nastali v priebehu jarnej časti:

Na pol ročné hosťovanie z klubu FK Senica posilnil naše mužstvo útočník Jozef JONIAK. V minulosti pôsobil okrem svojho materského klubu ešte v kluboch FK Častkov, FK Spartak Vráble, TJ Topoľníky a od roku 2010 v klube Baník Brodské, kde ešte v jesennej časti zastával pozíciu hrajúceho trénera. 

 

 

Na ročné hosťovanie do TJ Podbranč odišiel futbalista FK Cerová Slavomír VETEŠKA

pre info klikni na foto

Na pol ročné hosťovanie odišiel do Plaveckého Mikuláša futbalista FK Cerová

Marek OCHRÁNEK

pre info klikni na foto

Do klubu Spartak Myjava prestúpil futbalista FK Cerová Tomáš JURÍK.  V našom klube pôsobil od jesene 2008, odohral 54 zápasov v ktorých strelil 5 gólov.

pre info klikni na foto

        Takmer v každej zimnej či jarnej prestávke nastávajú v jednotlivých kluboch personálne zmeny hráčov a ani naše mužstvo v tomto smere nie je výnimkou. Zmeny ktoré nastali v našom kádri sú však nepatrné, keď jeden hráč odišiel, jeden nový do mužstva prišiel. Svoje hosťovania v našom klube predĺžili traja hráči. Jedno dlhodobé hosťovanie nášho hráča v inom klube sa zmenilo na trvalý prestup.

Do jarnej časti počítame so striedavým štartom najmenej týchto štyroch dorastencov FK Cerová:

Denis Badáň, Marek Holič, Peter Kuchta a Denis Závadský. Na základe výkonov v majstrovských zápasoch dorastu je možnosť aj pre ostatných dorastencov.

 

Tu sú podrobnosti:

 

- v tomto kalendárnom roku zrejme vôbec neuvidíme v našom mužstve odchovanca klubu FK Cerová Marka HOLÁSKA , ktorý odišiel za prácou do zahraničia.

pre info klikni na foto

 

 

- novým hráčom v našom mužstve je Ivan KONÍČEK, ktorý k nám prichádza na hosťovanie z FK Senica. Od roku 2006 pôsobil v zahraničí, do tej doby hral za mužstvá FK Smrdáky, Bradlan Brezová pod Bradlom, FK 95 Čáčov, či TJ Dubové.

pre info klikni na foto

 

 

- svoje hosťovania v našom klube predĺžili Ján SALAY (z FK Smrdáky), Peter HORŇÁK  (z FK Senica) a Marek KUBISA (z TJ Tatran Jablonica).

   

                                   Ján Salay              Peter Horňák         Marek Kubisa

pre info klikni na foto

 

 

- svoje dlhodobé hosťovanie v klube FK Oreské zmenil Silvester STARYCH na trvalý prestup.

pre info klikni na foto

 

—————

Späť