Zmeny v mužstve a pohyby našich hráčov ...

25.07.2011 22:15

Martin Pavlík (Jablonica) prišiel do klubu FK Cerová na polročné hosťovanie !

Tomáš Vrablic sa vrátil z hosťovania u TJ Hlboké !

Juraj Vacho (Sokol B.Mikuláš) prichádza na mesačné hosťovanie do nášho klubu. Nahradí tak v bráne Mareka Holiča, ktorý do konca augusta nebude k dispozícii (brigáda v zahraničí). J.Vacho pôsobil v našom mužstve od roku 2008 do jarnej časti 2011 a odchytal za Cerovú 65 zápasov.

Jozef Beňa (futbalista Bradlan Brezová) sa stal novým hráčom nášho mužstva pred novým ročníkom MO. J.Beňa má 26 rokov, je útočníkom a v posledných sezónach pôsobil v klube Bradlan Brezová a v PFK Piešťany.

Martin Surový ukončil hosťovanie v klube ŠK Malacky a na ročné hosťovanie posilnil víťaza MO a nováčika krajskej súťaže mužstvo TJ Chvojničan Radošovce.

Roman Kraľovič (hráč TJ Kerko Š.Humence) ukončil hosťovanie v našom klube a pre zranenie v aktívnej činnosti nepokračuje. V našom mužstve odohral 19 zápasov a strelil 1 gól.

Tomáš Jurík ukončil hosťovanie v klube FK Rybky a po návrate zo zahraničia (august ) sa znova stane členom nášho kádra.

Marek Rapák (brankár TJ Hlboké) ukončil hosťovanie v našom klube. Za naše mužstvo odchytal  8 zápasov.

Tomáš Ráček z dôvodu pracovnej zaneprázdnenosti v zahraničí nezačal prípravu na jesennú časť a počas nej zrejme nebude trénerovi k dispozícii. Do dnes odohral za naše mužstvo 106 zápasov a strelil 8 gólov.

Martin Pípa (hráč FK Senica) predĺžil hosťovanie v našom klube a tak sezónu MO 2011/2012 odohrá v drese FK Cerová. Za naše mužstvo odohral doteraz 24 zápasov a dal 3 góly.

Ivan Štora (hráč FK Senica) predĺžil hosťovanie v našom klube a tak sezónu MO 2011/2012 odohrá v drese FK Cerová. Za naše mužstvo doteraz odohral 20 zápasov a dal 12 gólov.

Miroslav Tomek predĺžil aj na nasledujúcu sezónu hosťovanie v klube II.triedy TJ Smrdáky.

Lukáš Varga (hráč FK Senica) predĺžil hosťovanie v našom klube a tak jesennú časť 2011 odohrá v drese FK Cerová. Za naše mužstvo doteraz odohral 75 zápasov.

 

 

—————

Späť