FAN FÓRUM

Dátum: 05.08.2018

Vložil: RUDO

Titulok: Hanebný výsledok

Napriek "posilám" z Jablonice Pitoráka, Vacha. Kubisu Marka. Kubisu Michala či Kevina Koníčka ste utŕžili hanb u v podobe prehry!!!Takýchto lepákov nebodaj platíte???

Dátum: 07.06.2018

Vložil: Albertwhecy

Titulok: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is a vital section of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just as you're watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, often known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related symptom in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all types of prostate infection. It is brought on by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition associated with a particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be a result of trauma to the urinary tract or by infections from the rest with the body. A patient can experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal from the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not to establish what causes these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some from the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for our health and wellbeing and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations each week will assist to prevent cancer of prostate.

3. Eat beef sparingly. It has been shown that consuming more than four meals of beef a week will raise the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to consider to be sure a normal prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you must select prostate examination at least one time annually.

Dátum: 23.08.2017

Vložil: Milan

Titulok: 3.kolo oprava

v Hlbokom hral Šaštín :))

Dátum: 27.08.2017

Vložil: Lubo

Titulok: Re:3.kolo oprava

Vďaka...preklep...opravené :)

Dátum: 07.07.2017

Vložil: RUDO

Titulok: Vylosovanie.

Zdravím Ťa. Nemáš kompletné vyžrebovanie VI.ligy ročník 2017/2018 ? Ďakujem.

Dátum: 19.07.2017

Vložil: Lubo

Titulok: Re:Vylosovanie.

nebol som dlho doma a kompletné to ešte nemám. eď bude, zverejním.

Dátum: 19.06.2017

Vložil: RUDO

Titulok: Neskoré komentáre.

Lubo,vždy večer po skončení stretnutí si dal komentár ku zápasom. Pravidlo už nieje pravidlom a už komentáre dávaš až 1 deň po stretnutí.Prečo? Ako sa vysporiada FK Cerová s tým,že za vás hraje 10 "cudzích" hráčov a ako a to píšem z počutia odchádzajú "seničania" i "jabloničania" ?Ďík za odpoveď.

Dátum: 21.06.2017

Vložil: Lubo

Titulok: Re:Neskoré komentáre.

Milý Rudo :)
Posledné 4 zápasy som pre rôzne pracovné či súkromné povinnosti nevidel a stránka bola obnovená až v dobe, kedy som mal možnosť byť online. Bohužiaľ, najmä pracovné a rodinné povinnosti dostávali v poslednom čase prednosť. A tu sa to odzrkadlilo....polepším sa dúfam :) nič iné netreba za tým hľadať.
Čo sa týka odchodov hráčov s takouto informáciou klub nedisponuje. S každým hráčom sme jednotlivo hovorili a momentálne neodchádza nik, okrem J.Beňu, ktorý sa tak vyjadril a uvidíme čo bude ďalej. Je stále kmeňovým hráčom Cerovej. Hosťovanie končí L.Hanzlíčkovi, počítame však s ním aj v jesennej časti. Pracujeme intenzívne na doplnení kádra. Spojenie "cudzí hráč" je relatívne, keďže niektorí hráči sú u nás niekoľko dlhých rokov a to že bývajú mimo Cerovej v tomto prípade neni rozhodujúce...

Dátum: 11.11.2016

Vložil: Marek

Titulok: otvorený list

Dobrý deň,
by ma zaujímalo či už ste dostali nejakú odpoveď od pána predsedu ObFZ Senica. Myslím, že to zaujíma viacej ľudí a či bude aj zverejnená na Vašich stránkach.
Ďakujem.

Dátum: 11.11.2016

Vložil: Lubo

Titulok: Re:otvorený list

Dostal som emailom odpoved ze na VV prijali uznesenia kde preveria danné veci a o záveroch ma budú informovat. Odvtedy som vsak inu informaciu uz nedostal...

Dátum: 25.10.2016

Vložil: Roman

Titulok: fb OBFZ Senica

Dobrý večer, viete nejako zabezpečiť, aby Váš článok a diskusia k nemu išli mimo fb. Je nás veľa, ktorí na fb nie sme a nikdy nebudeme, ale radi by sme sa vyjadrili. Skúste popremýšľať. By sa p. Rosa dozvedel špinavostí, ktoré sa mu dejú na zväze... Taký pán Maca by bol asi veľakrát spomínaný...napríklad.

Dátum: 26.10.2016

Vložil: Lubo

Titulok: Re:fb OBFZ Senica

Suhlasim. Na váš podnet je list predsedovi ObFZ už zverejnený aj na našom webe.

Dátum: 26.10.2016

Vložil: Roman

Titulok: Re:Re:fb OBFZ Senica

za mňa a náš klub (neuvediem, lebo budeme na tom ešte horšie)

- do očí bijúca a protekčná rozdielnosť prístupu pri schvaľovaní pasportov pre futbalové ihriská. Skúste sa prejsť po ihriskách VIII, VII a VI ligy a každý uvidí, kto musel a kto nemusel nič robiť...resp. bez sankcií sa na to vykašľal. Rád by som vedel, či bola až buzerácia zo strany funkcionárov OBFZ rovnaká...

- nasadzovanie rozhodcov na jednotlivé zápasy a ešte horšie ich piatkové zmeny na základe vyvolených, ktorým sa niektorý rozhodca, ktorého mali určeného znepáčil. Samozrejme na to doplatili menej vyvolení...
Už dlhodobo väčšina klubov pozná rozhodcov, ktorí sú slabí a nemôžu pískať ako HR a sám: p. Bednár, Polakovič, Cabadaj, Hušek, Tubl, Daniš...asi som niekoho zabudol. Oni nemajú problém ich dať aj na ťažký zápas...

- trestanie hráčov jednotlivých klubov a výšky trestov sú až smiešne. Stačí naozaj sledovať tresty a porovnávať si, tak, ako ste to urobili a je vybavené... A môže Vás aj poraziť.

A správanie jednotlivých funkcionárov OBFZ SE tiež na zamyslenie. Ich postoj JA som niekto a Vy ste odpad s ktorým si budem robiť čo chcem, je ZLE. Bez klubov a bláznov v nich na dedinách nebude futbal. A Tí páni nám to len znepríjemňujú... Krásny príklad je p. Maca, ktorý klubom, ktoré mu nie sú blízke robí len zle a znepríjemňuje ich futbalový život...

- a za nás nezmyselné a vysoké poplatky, sankcie, pokuty... Neodstaneme od zväzu nič a len platíme. Za čo? Za toto? Za to, že si z nás stále niekto robí srandu?

Ja som za oddelenie sa od OBFZ SE... Vlastná uzatvorená súťaž klubov, ktoré majú zodpovedajúci štadión, hraciu plochu a normálne správanie... A je pokoj...

Dátum: 27.10.2016

Vložil: brano hlboke

Titulok: Re:Re:Re:fb OBFZ Senica

neviem z ktoreho ste kilubu,ale toto som tu pisal na tomto mieste už davnejšie,podla mna stači malo a dalo by sa to uskutočniť.

Dátum: 30.10.2016

Vložil: Vlado

Titulok: Re:Re:Re:fb OBFZ Senica

Nakoľko pracujem vo futbalovom hnutí viacej rokov, k Vašim vyjadreniam dám i moje .Vytvoriť si samostatnú súťaž kluby môžeme.Už som sa o tom bavil i s D.Hlavenkom zo Š.Humeniec a P.Koprlom z Hlbokého.Ale nie je to jednoduché.Tým samozrejme nastáva povinnosť riadiť ju,dohodnúť sa, kto môže hrať za jednotlivé družstvá a kto bude rozhodovať a za koľko.Samozrejme , nakoľko sme obč.združenia, niekto musí vyplácať rozhodcov, odvádzať za nich dane a pod.
Ako môže sekretár znepríjemňovať život klubom, ak si plnia povinnosti v zmysle platných pravidiel ? Možno váš klub niečo nesplnil a sekretár to urgoval.
Stalo sa Vášmu klubu, že by včas neschválil prestup, alebo registračný preukaz? Ak áno, napíšte na VV, tam nerozhoduje p.Maca, ale členovia VV.
Platenie poplatkov -Členské poplatky nevymyslel ObFZ, ale SFZ, a vyplývajú zo zákona o športe, taktiež platby za ISSF účtuje SFZ nie ObFZ.
Neviem ako Vy Roman, ale máte z Vášho FK mladého rozhodcu? Rozhodcov, ktorých spomínate - sú už starší, ale ak zväz nemá mladých, musí robiť s tými, čo má.
Vo VV pracujú i zástupcovia FK, ktorých si zvolili delegáti na konferencii.Ak Vás Váš FK navrhne, môžete ísť pracovať ako
člen komisie, alebo ak budete zvolený, ako člen VV.Samozrejme bez nároku na honorár.
Dátum: 30.10.2016

Vložil: Lubo

Titulok: Re:Re:Re:Re:fb OBFZ Senica

Súhlasím s tým že treba pridať ruku k dielu. Pokiaľ nepôjdu do zväzu ľudia priamo z klubov, nič sa nezmení. Budú voľby, treba skúsiť kandidovať a niečo zmeniť. Ak nie, bude škoda a márnosť sa sťažovať. Tých skutočných zástupcov klubov tam vo VV zasa veľa nie je. A v štruktúrach zväzu - v komisiách takmer žiadny !!! Naopak veľa rozhodcov a potom sa samozrejme obhajujú najmä záujmy rozhodcov a nie klubov. Členské je dané zo zákona o športe. Majú skončiť v mládežníckom futbale. Ale oblastné kluby to nepocítia. Prečo členské v ObFZ neskončí na ObFZ ale ide až do SFZ a neprerozdelí sa do mládeže v oblasti? Za to troška bojovať myslím. Na dlhé vety sa dá rozpísať čo všetko klub platí, no nedostáva nič a ledva prežíva. Je toho veľa na diskusiu a treba s tým konečne začať. Kluby nesmú zostať ticho a báť sa s názorom ísť navonok. Sú tu veľké záujmy zo strany rozhodcov...delegátov...ísť vyššie, do výkonostného futbalu, osobná prestíž a záujmy...no záujmy klubov v oblasti sú nepodstatné. Toto je prekážka vo zväze kde treba zástupcov klubov.

Dátum: 30.10.2016

Vložil: Vlado

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:fb OBFZ Senica

O členskom by sa malo rozhodovať na konferencii SFZ v novembri.V roku 2010 po MS bolo zle na prezidenta SFZ Laurinca, že sa dole nedostali žiadne financie.Teraz po ME opäť za prezidenta Kováčika sme FK nedostali ani cent.Takže je absolútne jedno, kto je na SFZ, na nás dole sa nemyslí.
Vrátim sa ešte k listu FK Cerová predsedovi ObFZ Senica.Dnes som sa dozvedel, že i on bol na zasadnutí prítomný a dokonca i kládol otázky zástupcom FK.Takže Vaše vyjadrenia :", ste jeden z mála ľudí na zväze, ktorý stále pôsobí dôveryhodne a má ešte našu podporu. Možno je to aj tým, že nezasahujete do daných problémov ako vykonávateľ." sú názorom vášho FK, nie všetkých FK.A to sa podľa ÚS ešte Kúty odvolali proti kontumácii.To je fakt už drzosť najväčšieho rangu! Predseda DK sa asi zľakol vyšších trestov!

Dátum: 31.10.2016

Vložil: Lubo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:fb OBFZ Senica

Samozrejme ze dopis je nas nazor na vec..to nespochybnujem. Ved je aj pisany v nasom mene a nie v mene ostatnych klubov. A komu mame verit ked nie predsedovi ktory o tychto kontroverznych rozhodnutiach nerozhodol. On dostal nas podnet a je na nom ako zareaguje. Aj tu mu predsa ide o doveru. Skor sa mi zda ze to vyuzivaju niektori aj na jeho kritiku. Od toho sa distancujeme. Vo VV ma nedoveru no zatial kluby pocituju najmä krivdu voci inym organom zvazu. My cakame, ako predseda zareaguje na nas podnet. Mate iny nazor? Chcete aj vy zlepsenie veci? Ozvite sa verejne a nebojte sa opriet aj o klubovu prislusnost. Kritika bez podpisu nie je relevantna.

Dátum: 31.10.2016

Vložil: Lubo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:fb OBFZ Senica

A samozrejme zasa nie je nadim cielom tetaz chvalit ci branit predsedu. On je na tahu a cakame zmeny. Nam ide o veci v dopise aby sa neopakovali. Na ostatne su volby. Predseda je roadne zvoleny tak musi konat. Preto dopis smeroval jemu.

Dátum: 22.10.2016

Vložil: Radoslav Mihál st.

Titulok: otec hráča v prípravke.

Dakujem že sa venujete aj najmenším a máte tu trpezlivot pri nich Osobne prežívam uspechy mojeho syna Radka.Výsledky sa skur či neskur dostavia.

Záznamy: 1 - 20 zo 106
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok