FK CEROVÁ  - FK Oreské       4 : 0 (2:0)

góly: 1:0 - 10.min. Ivan ŠTORA

2:0 - 41.min. Silvester STARYCH

3:0 - 43.min. Ivan ŠTORA

4:0 - 70.min. Silvester STARYCH

Naše mužstvo nastúpilo na svoj druhý domáci zápas bez dvoch hráčov kádra. Chýbali zranený R.Kraľovič a S.Veteška, ktorému síce vypršal trest, no musel do zamestnania. Po pauze sa v základnej zostave objavil Ivan Štora, ktorý vsietil dva góly.

Súperom našich futbalistov bolo mužstvo, ktoré v minulom ročníku súťaž vyhralo a predstavilo sa v kompletnom zložení. Ich herná kvalita sa prejavila aj na ihrisku, kde mali počas prevažnej väčšiny zápasu loptu na svojich kopačkách a snažili sa diktovať hru. Hneď v prvých minútach sa predstavil kapitán hostí P.Kliment, keď nastrelil žřď brány J.Vacha. Celý zápas pozitívne z pohľadu domácich poznačil gól z už 10.minúty, kedy dorážkou otvoril skóre Ivan Štora.  Hostia sa snažili o vyrovnanie, no domáca defenzíva začala naplno pracovať a na vlastnej polovici ihriska vytvorila blok, ktorý až na malé výnimky hostia po celý zápas neprekonali. Domáci zo zabezpečenej obrany vychádzali do protiútokov a hostí trestali. Po zahratí rohového kopu v 41.min. zakončil akciu Silvester Starych presnou krížnou strelou do horného rohu brány - 2:0. (VIDEO)O dve minúty neskôr sa dostal do šance M.Holásek, vystrelil pričom brankár Komorník dokázal loptu iba vyraziť pred osamoteného Ivana Štoru, ktorý už nemal problém zvýšiť na 3:0 (VIDEO)V druhom polčase sa hostia stále snažili o ofenzívnu hru, no vážnejšiu šancu si nevypracovali. Naopak skóre zápasu uzavrel v 70.min Silvester Starych ďalšou utešenou strelou priamo k žrdi brány hostí - 4:0 (VIDEO).

CEROVÁ: Juraj Vacho - Lukáš Varga, Anton Veteška (K), Peter Nižník ,Roman Vanek-

Martin Pípa (37.Jaroslav Herceg), Silvester Starych, Michal Gurín, Tomáš Ráček -

Marek Holásek , Ivan Štora (71.Miroslav Tomek).

Tréner: Pavol Hutta

Vedúci mužstva: Patrik Fukna.

ORESKÉ: Juraj Komorník - Martin Bederka, Andrej Baláž, Milan Rampáček, Ladislav Šedivý ,

Lukáš Šrámek (31.Ladislav Štefka), Patrik Kliment (K), Jozef Bederka,

Ondrej Kraľovič, Miroslav Baláž, Ivan Krošlák (46.Stanislav Regásek).

Tréner:Jozef Šrámek

Vedúci mužstva: Peter Bulka.

Žlté karty: I.Štora - I.Krošlák.

Hlavný rozhodca: Peter Pišoja, Asistent: Branislav Polakovič, Delegát ObFZ: Jozef Holásek.