Štvrtá prehra v rade po nezvládnutom derby s Jablonicou !

19.09.2010 20:02

8.kolo: Nedeľa, 19.9.2010

FK CEROVÁ - TJ Tatran Jablonica    0 : 2 (0:1)

góly: 0:1 -  27.min. Viktor Harasník

0:2 -  87.min. Martin Búran

Do zápasu domáce mužstvo nastupovalo s odhodlaním prerušiť nepriaznivú bilanciu s posledných zápasov. Tri zápasy po sebe sme nedali gól a prehrali 0:1. S Jablonicou sme navyše doma ešte neprehrali a tak bolo želanie výhry o to väčšie. Zápas však po zásluhe skončil priaznivo pre hostí. Jablonica sa prezentovala odvážne s vysunutým napadaním, čo našim hráčom robilo problémy. Pred bránou súpera sme neboli ani toľko nebezpečný ako v Brodskom a tak sme zasa na gól v sieti súpera nedosiahli.

Hostia sa ujali vedenia po krídelnej akcii, ktorú zakončil k bližšej žrdi strelou Viktor Harsaník v 27.min. Snaha o vyrovnanie na domácich kopačkách bola do posledných minút, no súper nás do jasnej gólovej šance nepustil. Naopak hrozili s protiútokov a jeden z nich už do otvorenej obrany v závere zápasu premenil Martin Búran a tak zaslúžene rozhodol víťazstve.

Štyri zápasy po sebe čakáme na gól v súperovej sieti a na bodový zisk. Najbližšiu šancu máme o týždeň v Š.Humenciach....

Pozrite si VIDEO zostrih s najväčšími šancami a gólmi !

CEROVÁ: Juraj Vacho - Lukáš Varga, Anton Veteška (K), Peter Nižník (75.Peter Machlica), Roman Vanek-

Martin Pípa, Roman Kraľovič (42.Jaroslav Herceg), Michal Gurín , Tomáš Ráček -

Ivan Štora (67.Marek Holásek), Silvester Starych.

Tréner: Pavol Hutta

Vedúci mužstva: Patrik Fukna.

JABLONICA: Peter Steiner - Ľubomír Zajonc, Peter Smíkal, Dušan Ďuriš (K), Pavol Černák (K),

Marek Kubisa, Martin Búran, Marcel Beňa (46.Daniel Hamerlík), Richard Nestarec,

Michal Škoda (80.Peter Fandel), Viktor Harasník (65.Andrej Malík).

Tréner: Jozef Sloboda

Vedúci mužstva: Ľubomír Malík

Žlté karty: I.Štora, M.Pípa - D.Ďuriš, M.Beňa

Hlavný rozhodca:Ján Lapoš, Asistent: Branislav Dutka, Delegát ObFZ: Jozef Holásek.