V sobotu oslavujú R.Vician a D.Pavlík narodeniny !

28.05.2010 21:46

V sobotu 29.5. oslavujú svoje narodeniny dvaja bývalí hráči TJ Cerová Robert Vician a Daniel Pavlík :

Robert Vician v tento deň oslavuje svoje 40.narodeniny !!! Do nášho klubu prišiel ako hráč FK Čáčov v zime 2000 a svojimi 6 gólmi prispel k postupu mužstva do II.Triedy. V nasledovnej sezóne bol aj ako kapitán súčasťou postupujúceho mužstva do MO. V ročníku 2000/2001 dal v drese Cerovej 12 gólov. V Najvyššej súťaži MO odohral celkovo 21 zápasov, v ktorých dal 8 gólov. Jeho celková bilancia v drese TJ Cerová je 48 zápasov/26 gólov.

Daniel Pavlík v tento deň oslavuje svoje 35.narodeniny ! D.Pavlík je odchovancom cerovského futbalu a prešiel všetkými mládežníckymi mužstvami. Bol platným členom "A" mužstva v rokoch, kedy sme postupovali do vyšších súťaží. Zväčša pôsobil na defenzívnych postoch. Pri postupe do II.triedy prispel jedným a pri postupe do MO dvoma gólmi. V súťaži MO nastúpil v 53 zápasoch, v ktorých dal jeden gól. Posledný zápas odohral v jarnej časti 2003.

foto z doby aktívnej kariéry:        Róbert Vician               Daniel Pavlík

Obom naším oslávencom srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia , úspechov a taktiež veľa radosti z cerovského futbalu !!!