Vo veľkom derby s Jablonicou sme ešte neprehrali !!!

14.05.2010 10:33

Na štvrtý  pokus by sa mal hrať v piatok veľký derby zápas so susednou Jablonicou na ich pôde ! Kompletné kolo bolo pôvodne odložené pre nepriaznivé počasie.

Náš súper sa momentálne nachádza na 10.mieste tri body pred naším mužstvom (tabuľka MO). V jarnej často Jablonica doma podľahla len Oreskému a Koválovu, teda mužstvám bojujúcim o prvé miesto. Naopak porazili Š.Humence a Hlboké a remizovali s L.N.Vsou a s Rybkami. Z vonku priviezli tri body po remízach v Dubovciach , v Kopčanoch a v M.Háji.

Aj keď tento zápas možno považovať za veľké susedské derby , naše vzájomné zápasy nie sú v majstrovských bojoch také časté. S Jablonicou sme sa po dlhých rokoch stretli v našej postupovej sezóne 2000/2001, kedy sme vyhrali doma aj v Jablonici, no na ďalšie susedské boje sme čakali až do roku 2008. V tomto roku Jablonica postúpila do MO.

26.10.2008 Jablonica - Cerová     2:2 (M.Búran, D.Hamerlík - S.Veteška, S.Malý).

7.6.2009    Cerová - Jablonica      3:0  (D.Kassay 2, Z.Čech).

4.10.2009  Cerová - Jablonica      1:1  (T.Jurík - P.Černák).

Najlepším strelcom Jablonice je s 10 gólmi Pavol Černák , ďalej so šiestími Mário Búran , 4 góly dali P.Beňa,M.Beňa a Harasník.

Príďte povzbudiť naše mužstvo do susednej Jablonice vo veľkom derby zápase a

CEROVÁ DO TOHO !!!