Začiatok jarnej časti MO sa blíži !

07.03.2010 23:58

Úvod jarnej časti súťaže sa blíži a naše mužstvo uzatvára káder do bojov o čo najlepšie umiestnenie v tabuľke. Čaká nás ešte jeden prípravný zápas s Oreským, ktorý nahradí zrušené prvé jarné kolo.

Do jarnej časti vstupujeme ako siedme mužstvo priebežnej tabuľky MO aj so zmenami v hráčskom kádri.

Zimnú prípravu sa rozhodli už nezačať Branislav Tomek , Dušan Kassay  Juraj Vavrovič. Hosťovanie skončilo Romanovi Kraľovičovi, ktorý sa po zranení rozhodol kariéru ukončiť. Novými tvárami v mužstve sú Silvester Starych (Brezová p.Bradlom) , Roman Vanek (ukončenie hosťovania v L.N.Vsi) , Zdeněk Čech (TJ Dojč) a brankár Marek Rapák (TJ Hlboké). Prípravu začal po tri a pól ročnej pauze  aj Jozef Janák.

Silvester Starych                 Roman Vanek                   Zdeněk Čech                   Marek Rapák

Káder mužstva pre jarnú časť tak tvorí 15 hráčov do poľa a traja brankári. Kompletný zoznam i štatistiky hráčov ako aj prípravné zápasy ktoré mužstvo odohralo nájdete na našom webe.

Diskusia k článku :

Neboli nájdené žiadne príspevky.