Zápas v Kopčanoch skončil bez gólov !

04.04.2010 19:32

19.kolo MO :  TJ Kopčany - TJ CEROVÁ        0 : 0

Minutáž zápasu:

4.min.  - Z.Čech hlavičkoval nad bránu domáceho brankára.

6.min.  - veľmi nebezpečná strela z kopačky domáceho M.Mihoka letela tesne pod brvno, brankár

J.Vacho s námahou vyrazil na rohový kop.

13.min.  - po rozorhatí nepriameho kopu strieľal R.Vanek nad domácu bránu.

14.min.  - hostia sa dostávali do veľkej výhody, kedy sa na jediného stopéra rútili štyria hráči, prihrávka

M.Holáska však skončila v postavení mimo hry !!!

15.min.  - v gólovej šanci sa ocitol S.Starych, domáci hráč M.Mihok v poslednej chvíli strelu zblokoval

na rohový kop.

30.min.  - priamy kop M.Gurína v poslednej chvíli tečoval Z.Čech, z ktorého kopačky letela lopta nad

domácu bránu.

37.min.  - zraneného P.Nižníka musel nahradiť J.Janák.

45.min.  - vo veľkej šanci sa ocitol Z.Čech, no nakoniec jeho strela skončila vedľa brány.

48.min.  - strela M.Gurína minula domácu bránu.

50.min.  - v šanci sa ocitol J.Kotvan, jeho strela skončila vedľa brány hostí.

52.min.  - do príležitosti sa dostal T.Jurík, no v poslednej chvíli sa podarilo domácim loptu dostať na

rohový kop.

63.min.  - po rohovom kope S.Starycha prišlo slabé zakončenie R.Vaneka a domáci brankár J.Tolla

loptu vyrazil na ďalší roh. Po jeho rozohratí zariadil ďalší rohový kop svojim zákrokom

B.Holúsek.

66.min.  - k nebezpečnej hlavičke sa dostal domáci L.Stančiak, lopta skončila vedľa brány.

85.min.  - priamy kop R.Vaneka skončil v náručí brankára J.Tollu.

90.min.  - po štandartnej situácii hlavičkoval R.Vanek do rúk domáceho brankára.

90.+min.- domáci L.Stančiak nebezpečne hlavičkoval tesne vedľa brány J.Vacha.

Kopčany:  Ján Tolla - Peter Hollý, Martin Mihok, Martin Ivánek, Juraj Kotvan, Radim Veselý, Branislav Holúsek,

Michal Hílek, Jaroslav Zubalík (56.Lukáš Stančiak), Marek Veselý (K) (68.Boris Ivan), Juraj Novák.

Tréner:    Jozef Ivan, vedúci mužstva: Róbert Lorenc.

Cerová:   Juraj Vacho - Lukáš Varga, Anton Veteška (K), Peter Nižník (37.Jozef Janák), Roman Vanek -

Tomáš Vrablic, Michal Gurín, Silvester Starych, Tomáš Jurík - Zdeněk Čech ,

Marek Holásek (64.Vladimír Ondrovič (87.Tomáš Mikulčík)).

Tréner:   Pavol Hutta, vedúci mužstva: Patrik Fukna.

Žlté karty: M.Mihok, J.Kotvan, R.Veselý,  M.Hílek, M.Veselý - R.Vanek, T.Jurík.

Hlavný rozhodca: Štefan Petráš, asistent rozhodcu: Pavol Dzindzik ml., delegát ObFZ: Milan Machlica.

V drese hostí chýbali: S.Malý (nemocný), T.Ráček (zranený), P.Tomek (zranený).