Zmeny v kádroch našich mužstiev !

17.07.2013 20:36

- V našom "A" mužstve po jarnej časti končí po hosťovaní Jozef JONIAK, ktorý nastúpil v siedmych zápasoch jarnej časti a raz sa presadil strelecky.

- po skončení dorasteneckého veku prechádzajú do kádra "A" mužstva Denis ZÁVADSKÝ a Martin ČATLOŠ.

D.Závadský                  M.Čatloš

- do kádra Dorastu prichádzajú na hosťovanie z klubu TJ Hradište pod Vrátnom Šimon RECHTORÍK a Tomáš SADLOŇ.

Š.Rechtorík            T.Sadloň

- po skončenom hosťovaní v našom klube prestupuje z klubu FK Smrdáky a stáva sa tak kmeňovým hráčom FK Cerová Ján SALAY

J.Salay

- hosťovanie v našom klube pre ďalší ročník MO predĺžili hráči Martin PÍPA a Ivan KONÍČEK.

M.Pípa                   I.Koníček

- po skončenom hosťovaní v našom klube prestupuje z klubu FK Senica a stáva sa tak kmeňovým hráčom FK Cerová Peter HORŇÁK

P.Horňák

- z klubu FK Senica prestúpil a stáva sa tak novým kmeňovým hráčom FK Cerová Lukáš KHÚLA. Tento 20 ročný futbalista pôsobil od roku 2011 v klube OFK Vrbovce.

L.Khúla

- po skončení hosťovania prestúpil z klubu TJ Tatran Jablonica a stal sa tak kmeňovým hráčom FK Cerová najlepší strelec nášho dorastu v minulom ročníku Denis BADÁŇ.

D.Badáň

- hosťovanie v našom klube pre jesennú časť MO predĺžil futbalista TJ Tatran Jablonica Marek KUBISA.

M.Kubisa.