CEROVÁ - KUNOV    ---- 24.máj 1992

VIDEO z roku 1992 (24.máj) kedy naše "A" mužstvo pod vedením p.Olivu nastúpilo v majstrovskom zápase doma proti Kunovu môžete už teraz vidieť v našom VIDEO archíve !!! Tento zápas naše mužstvo prehralo 1:3 a vo VIDEU je spracovaných necelých 20 minút zo zápasu. Kvalita záznamu zodpovedá jeho veku a možnostiam vtedajšej doby. Navyše je do dnešnej podoby prerobené zo starého formátu VHS. Kliknutím na odkaz sa VIDEO prehrá cez YouTube. 

V tomto zápase nastúpili za Cerovú v bráne Dušan Valachovič, v poli Bohuš Drímal, Ján Čerešník, Peter Juráň, Peter Mikúšek, Vladimír Masár, Luboš Herceg, Miroslav Tomek, Ján Herda ml., Petráš a ďalší ....možno sa niektorý na zázname aj spoznáte....

Jediný gól nášho mužstva (je aj na zázname) dal Ján Herda ml.

KLIKNI NA OBRÁZOK PRE PREHRATIE VIDEA !!!


CEROVÁ - KUNOV (DORAST) , 24.máj 1992 :

Ďalší zápas nášho VIDEO archívu je stretnutie DORASTU doma s Kunovom 24.mája 1992. Tak ako predchádzajúce video aj tento záznam patrí aj kvalitou do retro videí . Záznam je prepísaný z VHS systému a je kompletný tak ako bol v roku 1992 natočený.

Toto stretnutie naši dorastenci vyhrali 2:1 a o naše góly (všetky sú na zázname) sa postarali Jozef Glinda a Anton Veteška.

Naši nastúpili v tejto zostave: Stanislav Janák - Štefan Balúch, Ján Konopa, Miloš Barkóci, Jozef Masár - Branislav Tomek, Jozef Glinda, Anton Veteška - Roman Konopa, Ján Herda, Filo Pavlík. V zápase striedali: Daniel Pavlík, Pavol Glinda a Pavol Maderič. Trénerom mužstva bol Miroslav Masár.

KLIKNITE NA OBRÁZOK PRE PREHRATIE VIDEA


SOBOTIŠTE - CEROVÁ (DORAST), 3. máj 1992  :

Tretí VIDEO záznam v sekcii RETRO je z mája 1992 natočený v Sobotišti počas zápasu nášho dorastu. Tak ako aj ostatné záznamy sú poznačené časom a ich kvalita zodpovedá dobe, v ktorej boli natočené a technike, ktorá bola k dispozícii.

Tento zápas naši dorastenci vyhrali 1:2 a o góly (aj na zázname) sa postarali Branislav Tomek a Anton Veteška.

Naši nastúpili na tento zápas v tejto zostave: Jozef Skala - Štefan Balúch, Ján Konopa, Miloš Barkóci, Jozef Masár - Branislav Tomek, Jozef Glinda, Anton Veteška - Roman Konopa, Ján Herda, Filo Pavlík. V zápase striedali Daniel Pavlík a Ladislav Režnák. Trénerom mužstva bol Miroslav Masár. Celý záznam má 20:06 min.

KLIKNI NA OBRÁZOK PRE PREHRATIE VIDEA